1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable II

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paco, Kwiecień 29, 2010.

1. Paco

Paco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie dotyczące xboxa 360 , ponieważ grałem sobie w Fable II i w trakcie misji w ktorej nic nie mogłem robić tylko musiałem czekać, wyłączyłem padem XBOXA i póżniej właczylem go, a gra się nie zapisała. Czy mogło sie coś zepsuć przez to wyłaczenie XBOXA w trakcie gry, czy coś mogło stać sie z grą albo z konsolą i achievementami?? Z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    A nie lepiej włączyć konsole i sprawdzić. Achivementy ci zostały pewnie, ale jeżeli wylaczyles konsole w czasie savowowania to najprawdopodobniej straciles savy z gry.

4. Bloku

Bloku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Jedynie możesz mieć kłopot z save'm jak ci się właśnie zapisywało to mógł ci się usunąć albo zniszczyć a jak nie to zaczniesz grać od ostatniego zapisu :p

5. Paco

Paco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha, czyli wszystko wporządku jest z konsolą raczej nic się nie zepsuło tylko save tak??

6. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  7. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    i jak wyłączasz grę to wyjdz do dasha wyjmij płytę i wtedy wyłącz xboxa

8. adam372

adam372 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    polska - lubelskie
    A niby po co tak. Ja wyłączam tak jak autor wątku i nic się nie dzieje. Trzeba tylko uważać aby nie wyłączyć konsoli w trakcie zapisu save i już.

Wczytywanie...

Poleć forum