1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable III - Lionhead Video Diary 2 (HD)

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez promi, Maj 18, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Filmik mówi sam za siebie - Xbox.com | Age Gate - Fable III Video

Ja już nie mogę się doczekać - następna pozycja obowiązkowa :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. gimi

gimi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczytno
    trzymam z calej sily kciuki za Fable III jestem fanem serii ale boje sie ze III moze mnie zawiesc.... takie mam przeczucia ale nie chcialbym tego.

4. trykosz

trykosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=jrA69uNoQIs[/YOUTUBE]

YouTube - Fable 3 Inside Lionhead Episode 2 Trailer [HD]

Zapewne o to Ci chodziło. Na stronie m$ po wpisaniu daty urodzenia odsyła do ściągnięcia czegoś.

Uwielbiam Fable. Must buy. No i ten bajkowy soundtrack.

Jak dla mnie ten jeden tytuł bije na głowę wszystkie nowe exclusivy PS3.

5. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No dla mnie Fable 2 było grą cudowna, przepiekna i nie wiem czym jeszcze. Grałem w te gre moze pół roku temu ale cały czas pamietam o tej wspaniałej przygodzie, tak jakby ona sie naprawde wydarzyla. Poprostu tej gry nie zapomne chyba do konca mojego zycia. A co do Fable 3... hmm... co by tu powiedziec? Czy to juz napewno to soma Fable co zachywcac bedzie własnie swoja basnią? Czy napewno to fable wpłynie tak bardzo na moja psychike? Mam jednak nadzieje ze nie zrobia z tej gry... Anno 1404 czy cos podobnego. Mam nadzieje ze znowu wciagne sie w ten wspaniałą kraine basni...

6. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    z filmiki widać że to jest zwykły Fable 2 z nową fabuła

7. Kegani

Kegani Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @seanknw
    Masz racje
    @Topic
    Co do gry... Co się spodziewać , moim zdaniem Fable zalicza się do gier jednoczęściowych.
    Czytaj. Dwójka nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak pierwsza część.
    Wszystkie najlepsze pomysły zostały wykorzystane w cz. I

8. moon

moon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z przestrzeni kosmicznej :D
    widac?, a co takiego widzisz podobnego? procz modeli i textur? ...

To tylko i wylacznei twoja opinia ;)

Co do tematu, jestem fanem serii Fable (tj. cz 1'wszej - druga aktualnie przechodze ;) ) i nie mam nic do zarzucaenia tym gra, sa fajne, mile dla oka - fabula nie jest najgorsza, masa questow pobocznych (no nie az taka, masa... no ale ;) ) minusem jedynie jest dla mnie krotki watek fabularny w cz.2 mam nadzeieje ze w 3'jce bedzie baaardzo rozwineity ;) !

9. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Tak robiąc przy okazji poboczne questy grę udało mi się przejść w trzy dni a grałem od rana do wieczora bo bardzo mnie ta gra wciągnęła wcześniej jakoś omijałem tą grę z daleka nie wiem czemu przypadkiem trafiłem przeglądając gry-online no i ściągnąłem i akurat w weekend majowy przeszedłem całą a wiadomość że następna część będzie pod koniec roku mnie ucieszyła i na pewno ją dorwę :>

10. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    No to nic tylko czekać :)

11. HeLLBoY!

HeLLBoY! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wisbech UK
    będzie morowany hit: ) tylko żeby była dłuższa.Poprzedniczki były super ale każda miała tą samą wadę (zbyt krótka opowieść;/)

12. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Są gusta o których się nie dyskutuje, rozumiem. Prawo jednak w pewnych kategoriach powinno się zmienić, a za wypaczony gust (ufff całe szczęście, że bez obrazu kogoś można uznać ten termin za kulturalny) powinni zamykać. O gustach się nie dyskutuje, jednak dobrze, że można wyśmiewać czyjeś gusta i nadal będę zachowane granice dobrego smaku. Rzecz biorąc logicznie, jeśli coś nie jest w Twoim guście, lecz nie w w moim, mam pełne prawo do śmiania się z tego. A teraz do rzeczy... Na jakiej podstawie można twierdzić, że jakieś Fable bije wszystkie exy PS3, jak ten tytuł nie ma bezpośrednio odniesienia wśród listy gier na platformę konkurencji. Mało tego, jak trzeba mieć mało rozumu w głowie, aby bezpośrednio porównywać np. Fable III i God of War III. Kompletny brak logiki, wyobraźni, mówiąc krótko - głupota.

Fable nigdy nie dotykałem, właśnie jak napisałeś za ten bajkowy klimat. Mając 26 lat jestem za stary na gry dla dzieci, tak dobrze widzicie, Fable to gra dla dzieci. Chyba nikt mi nie powie, że Fable to dojrzała produkcja dla dorosłego odbiorcy, bo pozabijam śmiechem rotfl. Baśnie przestaje się oglądać mniej więcej w wieku 10 lat. Nie wierzę, że średnia graczy Fable ma więcej niż 12 lat, to po prostu kłóci się z moją logiką, ale nevermind.

13. NarutoUzumaki21

NarutoUzumaki21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    Fable II bardzo mi się podobało i przyjemnie się też grało. Ale III zapowiada się na super tytuł, który mam nadzieję zakupie :D

14. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajnie że się pochwaliłeś ile to masz lat i ogólnie swoją elokwencją,ale po co coś pisać by za chwilę powiedzieć nieważne?Najlepiej w ogóle się nie wypowiadać wtedy rzeczywiście jest to nie ważne bo nikt o tym nie wie.

15. trykosz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Możesz sobie pisać, że Fable jest dla dzieci, a ja uważam wręcz przeciwnie. Dzieciom takie tytuły się nudzą. Wolą widzieć krew i takie tam. Wiesz mnie fable przenosi w beztroski świat. Czegoś takiego nie dostarcza mi żadna inna gra. Wolę taki teleport od rzeczywistości, niż być sztywnym palantem wyśmiewającym się z gustu innych.

Wiedziałem, że poprzednim postem sprowokuje jakiegoś ekhem ... "pana wiem co jest lepsze, a co gorsze" z nadmuchanym ego.

16. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @D4Ru73K

Patrząc na to w co grasz, i na twoje poglądy to Cie nie rozumie. zamiast grać w forze3 i shifta powinieneś śmigać co najmniej po torze w Poznaniu, i nie grać w fifę tylko biegać po prawdziwym boisku, bo przecież w twoim wieku to juz nie wypada :p

ale o gustach się nie dyskutuje więc nevermind :D

17. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Sztywny palant? Pokazałeś hiahia :D Czy ja Ci bronię grać w Fable, dla mnie możesz być nawet fanem pokemonów. W swojej wypowiedzi miałem na myśli Twoje odniesienie się do tego tytułu i stwierdzenia, że Fable przebija wszystkie exy na PS3. Cóż mogę powiedzieć, stwierdzenie jest po pierwsze śmieszne, a po drugie musiałeś mało gier widzieć w życiu. Szanując Twoje zdanie, nie mogę niestety nic zrobić, jak tylko uśmiechnąć się w duszy i przez chwilę pochylić, nie mogąc wyjść ze zdumienia, jak Fable może być na pierwszym miejscu Twojej prywatnej listy ulubionych gier, mając pod ręką tak wiele innych, świetnych tytułów :shisha peace

Następny, który sugeruje się avatarem. Tak się składa, że od dłuższego czasu mam uszkodzony port Ethernet w konsoli, z powodu lenistwa nie chce mi się odsyłać konsoli (w multi nie gram w ogóle) a na głowę nie upadłem, aby wydać ponad 2 stówki na pseudo WiFi, więc avatar nie jest moim priorytetem. W racery gram czasami dla relaxu, moim targetem były i zawsze będą FPS/TPP i slashery. Ostatnio co zaliczyłem to Splintera, Metro, GoW, a aktualnie Alan. Też ubolewam nad tym, że muszę grać, a chętnie polatałbym po ulicy z wielkim mieczem lub karabinem. Cóż życie... :D

18. trykosz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Ja tylko pisałem, że żadna gra nie dostarcza mi tego, co dostarczają "zwyczajne" FPS/TPS i inne gry. Nie wiem czy istnieją podobne tytuły do fable, ale wiem, że slaszerów, fpsów, tpesów i innych esów jest w brud. A fable jest jedyny w swoim rodzaju. Dlatego też jest u mnie wysoko na podium. Co nie oznacza, że nie gram w inne gry.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum