1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable III (Naprawa Wszystkich Domów Naraz)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ibra, Styczeń 8, 2015.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, zacząłem ostatnio grać sobie w Fable 3 i gra mi się całkiem przyjemnie, tylko mam problem z naprawianiem kupionych domów (a mam już ich całkiem sporo). Czy jest w grze taka opcja jak naprawienie wszystkich zniszczonych domów, bo ja nigdzie czegoś takiego nie widzę, czy trzeba każdy dom naprawiać pojedynczo, bo jeśli tak to od razu wszystkie sprzedaje, bo to jest zbyt czasochłonne... (podłączenie do live mam, to wersje gry mam aktualną)

Wczytywanie...

Poleć forum