1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable III - problem ABGX360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateooo14, Styczeń 5, 2012.

1. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam , otóż mam problem z wypaleniem gry Fable III, dziś próbowałem wypalić na płytce EMTEC i wywaliło błąd przy 98%, po włożeniu płyty do konsoli pisze że płyta nie obsługiwana.

Próbowałem wgrać patch z AP 2.5 do gry wg. instrukcji z http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-ixtreme-lite-touch-73831.html i wszystko ładnie ale w ABGX wywala takie coś :
    Hosting Zdjęć-XBX.JPG

Zrobiłem coś źle ??

dodam że posiadam LT+2.0 , wersja ABGX najnowsza

2. Lotnik421 Xbox One

3. nomad1195

nomad1195 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie po prostu nowy abgx jest stworzony z myślą o patchowaniu do lt+3.0 także przy grach z xdg2 będzie takie coś

4. SerwisKonsol

SerwisKonsol Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
  5. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    więc wgrać tego patcha z AP 2.5 do obrazu ISO i jeszcze raz przepuścić przez najnowszego ABGX i nagrywać na Verbatim , tak ?
    boję się że może nie odpalić bo na żółto wyskoczyło coś w ABGX i płytka na marne pójdzie

6. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nagrałem i jednak nie działa , płyta do wyrzucenia ..... już mam dosyć wypalania tych płyt przejdę chyba na RGH

7. gander84

gander84 Guest

jesli chodzi ci o odpalenie fable3 na lt 2 to musisz przepuscic przez abgx ale koniecznie wersje 1.0.5 bo najnowszy bo lt 3 przerabia.powinno sie odpalic bo dzis palilem ta gre na lt 3. i juzz potem nie trzeba zadnych paczy

8. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok zobacze

a w zakładce Auto fix zaznaczyć opcję Trust SS v2 angles ? czy odznaczyć ją ??

9. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ma być zaznaczona, a w AutoFix wybierasz level 3.

10. Mateooo14

Mateooo14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i nic z tego , nadal wyskakuje tamten napis na żółto w ABGX i nie nagrywam bo znów płytke zmarnuje , o co z tym chodzi ?

Wczytywanie...

Poleć forum