1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable III: To dopiero początek wspierania PC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Czerwiec 22, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Duże firmy mają swoje regulacje, a część z nich dotyczy tego, w jaki sposób komentować różne zdarzenia w kontaktach z prasą. Dokument opisujący reakcje na pytania dziennikarzy na temat Fable III wpadł przypadkiem w ręce jednego z serwisów internetowych. Co w nim czytamy?

Dokument trafił do serwisu Kotaku, który cytuje jedno z pytań, jakie można w nim znaleźć:

Czy wydanie Fable III na PC oznacza większą, niż do tej pory, chęć inwestowania przez Microsoft w PC jako platformę do gier? Czym różni się ta sytuacja od wcześniejszy zapowiedzi wspierania tej platformy, które nie zakończyły się niczym konkretnym?

Jeśli któryś z dziennikarzy zadałby takie pytanie, oto odpowiedź, jaką uzyska:

Jeśli chodzi o przychody, Windows to największa platforma do gier na świecie, więc jest niezwykle istotną częścią interesów firmy Microsoft. Poczynając od hardkorowych gier, takich jak Fable III, a kończąc na grach dla każuali, wykorzystujących serwisy społecznościowe, na Windows gra się więcej, niż gdziekolwiek indziej. Windows 7 to światowej klasy platforma do gier, i możecie iść o zakład, że Microsoft poważnie interesuje się tą platformą. Fable III na Windows i na Xboksie 360 dostępne na te święta, to pierwszy wielki krok w tym kierunku, a więcej informacji na ten temat będziemy mieli w drugiej połowie lata.

Wieści zasadniczo dobre, ale czy to oznacza, że Fable III będzie wydane wyłącznie na Windows 7? I co Microsoft chce zapowiedzieć w drugiej połowie lata? Może PC-towcy dostaną też Gears of War 3? Forzę? Alana Wake'a?
    Fable III: To dopiero początek wspierania PC / CD-Action online
    Microsoft ZWARIOWAŁ :ban

2. Lotnik421 Xbox One

3. Spartacus

Spartacus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobrze robi, więcej gierek na PC.

4. Matt94Xbox

Matt94Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    B-stok
    Co wam będzie szkodziło jeżeli pctowcy dostana te gry?.Nie bądźcie takimi polaczkami ,że o ale by było dobrze jakbym wygrał w lotto ,a dla sąsiada niech dom się spali
    Naprawdę jak pies ogrodnika. Jak dla mnie to i wii może mieć PC i PlayStation oby tylko i na xboxa360 było

5. Pls

Pls Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Taaa, mnie też to nie rusza. W sumie nawet bardziej wolę zagrać w niektóry gry na PC niż x360 - choćby właśnie Fable 3, a GOW 3 zapewne kupiłbym w 2 egzemplarzach żeby grać na lanie (lepszy lan niż split screen, nie mówiąc o myszce;)).

6. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem czy na pewno was to nie rusza, posiadacze konkurencji będą pisać, że lepiej PS3 i PC bo na xbox 360 nie ma żadnych exclusiv. No niestety niech M$ to przemyśli, bo jak na xbox`a nie będzie żadnych exlusiv to sam przechodzę do Sony i zainwestuje w nowego Pc

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    "Poczynając od hardkorowych gier, takich jak Fable III" hehe, dobre :D
    Dobrze, że będą wspierać pc, bo chociaż tam jest multi za free :)

8. Tommy47

Tommy47 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    zupełnie nie rozumiem stwierdzenia "Jak nie będzie żadnych exclusiv, to sam przechodzę na Sony i inwestuję w nowego PC" czy jeśli na daną konsolę nie ma exclusivów, to jest ona nie warta zainteresowania? a Live? a ESPN? (co prawda niedostępny w Polsce, ale ma być Canal+), a XBLA? to wszystko to nic? dla mnie osobiście exclusivy nie są priorytetem, jeśli chodzi o wybór konsoli. tak, są całkm przekonującym argumentem, ale nie są numero uno. wg. mnie jeśli konsola oferuje duże zaplecze usługowe, to jest ona lepsza niż konsola posiadająca exclusivy, ale brak jakiegokolwiek wsparcia dla sieci (XBL/PSN/etc.)

9. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Najlepiej jakby nie było czegoś takiego jak exclusivy, wtedy każdy mógłby się cieszyć każdym tytułem dostępnym na rynku. Jednak to tylko marzenie, ponieważ nie byłoby wtedy konkurencji na rynku która jest podstawą rozwoju.

10. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Taa, spoko, to w wtedy nie było by potrzeby wydawać PS3/360 wystarczyła ba jedna konsola, myślisz że MS/Sony da zarabiać konkurencji ?

11. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Mi to obojetne bo w lepsze gry gram na xboxie, tylko posiadacze ps3 beda płakac ze nie ma exów na xboxa. Imo lepiej jakby kazda gra była na wszystkie platformy, ofc te lepsze gry. Choc ktos by nie kupił konsoli dla tej gry to by gier było 2x a to wiekszy zysk niz te pare konsol dla jednej gry..

12. Pan X

Pan X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Londyn
    Ogólnie jest tak jak cos jest do wszystkiego (multiplatformowki) to jest do niczego i to się sprawdza chociaż sa wyjątki... . Osobiście bardzo mi sie nie podoba to ze MS chce wydawać gry również na PC kosztem ex'ow Xboxa. Jak jest only on Xbox to jest only on Xbox i nigdzie wiecej:/. Kompletnie nie rozumiem dlaczego MS zapowiedzial Fable 3 jako tytuł wlasnie only on xbox podczas E3.

Myślę ze ludzie z MS nie są kompletnymi idiotami i nie wydadzą np. Forzy na PC. Oby... Jeśli chodzi o ESPN to mam ten serwis gdzieś. Bo i tak UFC za darmo nie będzie a szkoda bo na to najbardziej liczyłem... a liga uniwersytecka koszykówki w ogóle mnie nie interesuje. A jezeli Canal + wprowadza w Polsce to będzie to platny serwis tak jak jest ze Skyem w UK. Chociaż jestem zadowolony z ruchu MS to jednak po cichu liczyłem ze wprowadza wbudowana przeglądarkę.

13. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja myślę, że większość ludzi kupuje konsole patrząc na exy. Ja kupiłem bo bardzo lubię fable i nie rusza mnie to, że PC będą mogli również w Fable 3 zagrać, jednak boli mnie to że sony będzie miało dobre argumenty do przekonywania do swojego sprzętu jak x360 nie będzie miał exclusiv. Albo wszystkie konsole bez exów, albo żadna i będzie ok!

14. jolziomxd

jolziomxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    w sumie na razie nie ma co dramatyzowac. halo reach only on xbox 360 i dla mnie tylko to sie liczy :p

15. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    A mi to też obojętne, niech i kompowi gracze sobie pykają, ja mam do grania X'a inni właśnie kompy :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum