1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable III z games on demand

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Kangur182, Luty 23, 2012.

1. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam! Kupiłem sobie ostatnio Fable III przez Xbox Live, po pobraniu nie mogę uruchomić gry - nie ma jej w zakładce "Moje gry", widać tylko w opcjach pamięci folder z Fable jednak zamiast ikonki jak przy innych grach mam wykrzyknik. Próbowałem pobrać grę jeszcze raz ale dalej to samo. Wcześniej nie miałem takich problemów. Ktoś wie co to może być?

2. Lotnik421 Xbox One

3. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Gra sie zle sciagnela, albo jest problem z licencja. Jezeli odzyskiwales profil z ta gra, a nie kupowales osobiscie, to napewno musisz przeniesc licencje na swoja konsole.

4. Kangur182

Kangur182 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Iicencja jest przeniesiona, Alan Wake z tego konta pobralem bez problemu jednak właśnie na Fable najbardziej mi zależy. Sciagnalem ponownie już 6x i dalej to samo...

Wczytywanie...

Poleć forum