1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Fable III

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez pawel1503, Październik 22, 2010.

1. pawel1503

pawel1503 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jakuszowice

Nazwa:Fable 3
    Rodzaj gry:RPG akcji, FPP, TPP, fantasy
    Data premiery w Polsce:29 października 2010
    Producent: LionHead Studios
    Wydawca: Microsoft Game Studios
    Wydawca PL: Microsoft
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Tym razem jednak, w odróżnieniu od poprzednich części, nie jesteśmy już biedną sierotą, która stopniowo, w miarę zdobywania doświadczenia dopiero staje się bohaterem. W Fable III od początku wcielamy się w rolę księcia, walczącego ze swym bratem o koronę Albionu i możliwość decydowania o losach królestwa oraz jego mieszkańców. Notabene jesteśmy też spadkobiercą bohatera, który w Fable II ocalił Albion.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Na pierwszy rzut oka odpycha graficznie (z początku wygląda gorzej niż dwójka). Ale na pewno nadrabia grywalnością. =]

4. barteq121

barteq121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nom, grafika nie powala ;/ Ale ogólnie gra się fajnie, oczywiscie to kwestia gustu.

5. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    A mi i nawet grafika się podoba :) Ma swój charakter, wypatrzyłem poprawione animacje cóż gra jest świetna ba mam nadzieje ze lepsza niż 2 i dłuższa.

6. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    grę ukończyłem w ok. 8 godzin, przy czym watek zdobywania tronu to gdzieś 90% gry. Nie robiłem zadań pobocznych, oprócz dwóch razy kiedy było to konieczne by zdobyć poparcie ludności.

7. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Graficznie wygląda nieco lepiej niż część druga, ale nie ma jakichś rewelacji. Sama walka jest dużo bardziej powolna niż w części pierwszej, tak samo, jak było to w części drugiej. Ogólnie klimat fable się nie zmienił, wg. mnie nadal jest to ta sama, fajna gra. Jest możliwość kupna posiadłości, więc gra może się wydłużyć (choć nie musi), tak, jak w części drugiej. W tej części, interakcja z ludźmi jest dużo ważniejsza i jest częścią fabuły, co także mi się podoba. Jak na pierwszą godzinę gry, mogę powiedzieć, że gra trzyma poziom i fanom fable na pewno się spodoba. Zwiedzanie świata i robienie wszystkiego, co jest niepotrzebne, by skończyć grę, nadal daje tyle samo frajdy, co w poprzednich częściach :)

8. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Stare dobre Fable ! Grafika baśniowa z charakterem ,misje ciekawe , humor charakterystyczny dla serii

9. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na końcu jest boss, a fabula taka sobie. Pomijając druga cześć gry czyli panowanie to fable 2 jak dla mnie dużo fajniejsza, i fabularnie i jakoś milej ja wspominam.

10. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    8h wątku głównego, co za sens w takiej grze ma robienie tylko głównych zadań ? -_- a zapewne questy poboczne są bardzo dobre i wydłużają grę chociażby 2x.

tylko moje spekulacje, jeszcze nie miałem czasu by pograć, ale myślę, że się nie zawiodę.

11. Rosentine

Rosentine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tym razem Piotrus przegial palke... Wybor do ktorego jestesmy zmuszeni na poczatku gry mnie powalil.... Gdyby nie odliczanie chyba wogole bym sie nie zdecydowal!

12. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nom, początek powala. Zdecydowałem się na opcję mniej osobistą dla bohatera, żeby nie spoilerować:)

13. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gierka zajęła mi ok 7h. Tak na normal lajtowo się gra. Ogólnie jestem zadowolony. To godny następca poprzedniego fable. Jedyne co mi się nie podobało to dająca się odczuć liniowość i monotonność. IQ wrogów też nie zawsze jest takie jakiego byśmy sobie życzyli. Strona Wizualna gry: jest dosyć przyjemnie bez wodotrysków ale jak na ten gen ok. Audio: daje radę dialogi dobrze obrane, dźwięki otoczenia ok, muzyka wprowadza przyjemny nastrój. Ze swojej strony Fable III mogę polecić każdemu. Dobrze wyważony poziom trudności, wciągająca fabuła i mocna strona techniczna to zalety gry. Ocena 9/10

14. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    grałem godzine.

ale chyba jako pierwszy tutaj napisze, że jestem niezadowolony.
    niewiem kto im pisal fabułe ale zaczyna sie taksamo jak w czesci 2, tylko teraz zamiast złego króla mamy złego brata, uciekamy z zamku no i znowu: zdobądz sojuszników itp. jak dlamnie to troche za mało. to takie fable 2 z innym wrogiem i w innych czasach.

przykro mi to mowić ale najlepszy był FABLE 1 fable 2 to byl odgrzewany kotlet a fable 3 może sie okazać spalonym kotletem.

15. yellovv

yellovv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą, takie samo mam wrażenie (grałem zaledwie niecałą godzinę), grafika i muzyka wydają się identyczne jak w Fable 2 (gorsze? nie wiem).

Cały czas wracam do myślami do części pierwszej (była bardzo dobra!), druga była taka sobie a trzecia chyba mnie już ostatecznie rozczaruje... poczekamy zobaczymy :)

16. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dla tych co twierdza, ze grafa jest taka sama, to polecam okuliste :)

17. pakox

pakox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Cieszyn
    Jak dla mnie gra jest super.Grafika jest poprawiona choć nie dużo, ale mi to nie przeszkadza.Grywalność jak dla mnie jest niezła ani trochę się nie nudziłem grając,choć fabula nie jest jakaś zachwycająca, zbyt dużo podobieństw do Fable 2.Muzyka bardzo dobrze dobrana do gry i aktualnych sytuacji, robi świetny klimat. No i oczywiście nie zabrakło wielu nowych możliwości wzbogacających grę i przyjemność z grania.
    Gre oceniam na 9/10

18. Kris22

Kris22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No ,chociaż jeden - ja nie wiem co wy się tak tej grafiki czepiacie, czego żeście się spodziewali? :| no proszę was.

19. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Czuje potrzebe wtracenie swoich 0.03 PLN jako ze juz zakonczylem te pozycje :D generalnie tym co podoba mi sie w grach rpg sa dokonywane wybory,dzieki ktorym czujemy jak gdybysmy reczywiscie mieli wplyw na historie opowiedziana w grze.Pod tym kryterium niewatpliwie przoduje KotOR zarowno pierwszy ajk i drugi.Nastepne w kolejnosci jest Fable 1 i 3.Uwazam ze 1 Fable po dzis dzien jest pozycja niesamowita.Moze i produkcja jest liniowa i krotka,jednak taka dawka ciekawej fabuly w polaczeniu z niesamowicie epickimi decyzjami i klimatem (uplywajacy czas) zdecydowanie daje rade.Niestety pod tym wzgledem Fable 2 znacznie przegrywa.Pare nic nie znaczacych wyborow jak zabic bandyte nie zabic? Nie to samo co chocby niezapomniana walka w gildii bohaterow (pod koniec fable 1)w ktorej to na kazdym prawie kroku podejmujemy decyzje odnosnie "najwiekszych szych w grze"...na dodatek bohater bez kwestii dialogowych...ani nie mowi ani nie ma dostepnych kwestii do wyboru . slabo.No i Fable 3.Na pewno zmienil sie styl graficzny.Czy na lepszy? uwazam ze nie.Bardziej podpasowalo mi nasycenie kolorami z Fable 2.Dlugosc?wydaje mi sie ze krotsza od Fable 2...byc moze na rowni z jedynka.Chcialoby sie cos jeszcze fajnego zrobic a tu koniec...szkoda.Fabula? ciekawa choc nie tak dobrze poprowadzona jak w Fable1.Generalnie uwazam Fable 3 za probe polaczenia wszystkich fajnych rzeczy z obu Fabli co wyszlo dosc przecietnie,bowiem nie da sie uchwycic wszystkiego na jednej plycie . Peter M. nauczyl nas czekac na produkty wyjatkowe,niebanalne.W tym przypadku dostalismy odgrzany kotlet,ktory juz tak nie zaskakuje jak czesc pierwsza.nie mniej jest Fable 3 jest gra bardzo dobra.
    Moja ocena:
    Fabula:7 (byloby 5 ale jest pare fajnych decyzji w grze chocby na poczatku,co w przypadku niewiasty owocuje bardzo milym zadaniem dodatkowym w dalszej czesci gry)
    Muzyka:7 (pare nowych nutek,jednak wiekszosc slyszalem w poprzedniej czesci gry)
    Grafika:7 (jak to Fable,bajecznie,kororowo i nic wiecej)
    Miodnosc:8 (gra zdecydowanie ssie przed lcdkiem jednak juz nie tak bardzo jak czesc pierwsza)
    Ogolnie:8 (gra miodna,jednak widac ze autorom konczy sie natchnienie,sluszny kontunuator serii,lepszy niz czesc 2 jednak gorszy od cudownej jedyneczki)
    Pozdrawiam :)

20. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Moja Ocena 9.5/10

Wszystko cudownie i pieknie jak to w kazdej czesci :D ale GDZIE JEST ARENA !!??

pzdr

21. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Pograłem trochę i chyba bardziej podoba mi się Fable II

Wczytywanie...

Poleć forum