Fable Legends: Będzie tryb single-player, Fable IV nie ma w planach

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wielu graczy zawiodło się, gdy usłyszało, że Fable Legends będzie grą sieciową z trybem kooperatywnym do czterech osób. Okazuje się jednak, że - na szczęście - twórcy pomyśleli też o tych, którzy wolą pozostać przy Fable w trybie dla jednego gracza.

W sekcji FAQ na forum Lionhead Studios możemy przeczytać:


W Fable Legends możecie czerpać radość z całej gry w trybie single-player.
Skoro więc odetchnęliśmy już z ulgą, poczytajmy dalej:

Możecie grać z innymi ludźmi w czteroosobowym co-opie. Wasza drużyna może się składać z samych ludzi, albo mieszanki ludzi i bohaterów sterowanych przez AI. Możecie łatwo przełączać się pomiędzy trybem singlowym i multi kiedy tylko zechcecie, albo kiedy pojawi się wasz znajomy. Podczas misji, możecie wybrać, czy walczyć chcecie z człowiekiem, czy z przeciwnikiem sterowanym przez komputer.
Twórcy napisali też trochę o numeracji i o tym, czym jest Fable Legends w odniesieniu do poprzednich części serii:

Fable Legends robione jest w zgodzie z duchem Fable. Jednakże, nie jest to kontynuacja poprzednich gier z serii, zwłaszcza jeśli chodzi o chronologię. To nowa seria przygód osadzona w czasach świtu Bohaterów. Fable Legends jest jedyną tworzoną obecnie grą z serii Fable i w tej chwili nie ma planów wydania sequela Fable III. Nie zmienia to faktu, że zauważycie, iż w Fable Legends zawarto mnóstwo wspaniałych cech Fable I, II i III. Oznacza to Albion, wyjątkowe historie, misje, humor, wesołą akcję i zapadające w pamięć postacie.
Trochę lepiej?

 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie powiem troszkę się zawiodłem. Ale skoro jest także singiel no to zobaczymy jak to się potoczy. Mam nadzieję ,że IV też jest tam gdzieś w planach w przyszłości :D
 

Vesold

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda, że Fable Legends będzie tylko na Xbox One... Fable jest jedyną grą, którą przechodziłem bez końca. Chyba trzeba będzie się zaopatrzyć w XONE dla Fable :)
 

Do góry Bottom