1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable Legends Closed Beta

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez BulletPOL, Czerwiec 27, 2015.

1. BulletPOL

BulletPOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Tytuł: Fable Legends
    Producent: LionHead Studios
    Wydawca: Microsoft Studios
    Data wydania: Październik 2015
    Platforma: Xbox One, PC

W wątku tylko opinie!

Fable Legends to nowa odsłona popularnej serii gier, wyprodukowana przez studio Lionhead. Nowa odsłona cyklu umożliwi rozgrywkę w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy, którzy wcielą się w herosów. Jeden użytkownik przejmie kontrolę nad przeciwnikiem i postara się przeszkadzać śmiałkom. Fabułę umieszczono w 400 lat przed wydarzeniami z pierwszej części serii. Fable Legends ma ściśle współpracować z najpopularniejszymi goglami VR. Tytuł działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4.

Fable Legends będzie dostępne na Xbox One oraz PC. Możliwa będzie rozgrywka międzyplatformowa. Gra zadebiutuje pod koniec roku.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Czerwiec 27, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid07051994

dawid07051994 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Osobiście ta część gry mnie nie zachęca tak jak Fable I, II i III

4. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Gram w betę, gierka fajna choć klimatu Fable bardzo dużo zatraciła przez nakierowanie na multi. Być może normalna wersja bardziej mnie do siebie przekona, bo beta wiadomo- okrojona do maksimum możliwości. Z opiniami ostatecznymi warto się wstrzymać. Obawy mam też co do formy płatności za grę: free to play. O ile się nie mylę (niech ktoś mnie poprawi jeżeli jest inaczej) to oznacza że podstawa gry za darmo a za calą resztę trzeba dopłacić, niby fajnie bo grę można przetestować ale z drugiej strony znając takie produkcję mam obawy co do tego ile będzie trzeba wyrzucić kasy żeby dobrze się bawić.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

5. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Już zarys cen jest ujawniony w becie. Otóż kilku bohaterów (herosów) będzie za darmo za resztę musimy zapłacić i teraz mamy dwie możliwości:
    - Za srebro w grze (około 6000) o ile nie zjadłem jednego zera.
    - Za złoto (prawdziwa waluta) z tym, że za taką postać to musimy wydać około 50 zł.

Ceny według mnie kosmiczne :) rozumiem mikro transakcje i dać 5 zł lub 10 zł za postać ale nie 50 zł.
    Jak dla mnie to nie RPG tylko bardziej pod MOBA.

Plusy:
    - ładna grafika (i chyba tylko to)

Minusy:
    - nastawienie na online
    - kosztowny zakup bohatera
    - fable tylko z nazwy nic mu do starych gier
    - średnie sterowanie

więcej nie będę wymieniać bo w becie jak to becie kupa błędów np. brak w niektórych miejscach tekstur, animacja ust w rozmowie zerowa (mam nadzieję że w ogóle będzie),strasznie, ale to baaaaardzo długo gra się wczytuje. To koszmar jakiś.

Wczytywanie...

Poleć forum