1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable Legends nową odsłoną serii?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez patro154, Sierpień 18, 2013.

1. patro154

patro154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Microsoft ni stąd, ni zowąd zaktualizował domenę dedykowaną tajemniczemu produktowi Fable Legends. Czy na targach gamescom 2013 dojdzie do prezentacji czwartej odsłony serii Lionhead Studios?

Plotki o tym, że gracze doczekają pełnoprawnej czwartej części serii, pojawiają się w sieci już od paru lat. Jako że na horyzoncie jest Xbox One i lada moment rozpoczną się targi gamescom 2013, siłą rzeczy nieoficjalnych wieści jest jeszcze więcej. Czujni internauci właśnie znaleźli należące do Microsoftu adresy FableLegends.com i FableLegends.net. Domeny zostały stworzone już w marcu, ale co ciekawe, dwa dni temu doczekały się gruntownej aktualizacji.

Fable Legends brzmi dla Was wiarygodnie? Przypominamy, że w czerwcu tego roku Microsoft zapowiedział Fable Anniversary. Trzecia odsłona serii trafiła do sprzedaży w październiku 2010 roku.​

Czy ten tajemniczy exclusive na xbox one to jednak nowe Fable ???

2. Lotnik421 Xbox One

3. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Czyli kotlet... Cóż jednak Microsoft może zrobić, jak nie ma żadnych marek... A może Gears of War 5? Ziefff, a może coś nowego? Pomarzyć można...

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Akurat na tą grę czeka masa ludzi, więc przestań ślepo hejtować i rusz trochę mózgownicą.

5. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Nowym Gears of War bym nie pogardził. Czekam na jakie kolwiek informacje o nowej odsłonie po niewypale jakim był GoW: Judgment.
    Na jakąkolwiek informacje na temat nowej odsłony Fable czekam z niecierpliwością i w końcu sie doczekałem. :)

Cóż poradzić na tym forum już od dawna wyraźnie odczuwalny jest "hejt" w stronę M$ nawet gdy są to pozytywne informacje.

6. delimos1

delimos1 Banned

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lubin
    Czekam ze zniecierpliwieniem grałem we wszystkie części i następną napewno kupie :)

7. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    jak rpg mnie nie kręci to F3 mocno mnie wciągnęło, oglądam się za nową odsłoną.. :)

8. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Akurat zapowiedzieli kilka nowych marek ale ponarzekać przecież trzeba. A co do Fable i Gears to szczególnie tej drugiej marki oczekuje z wypiekami bo seria jest genialna. Szkoda tylko, że Cliff opuścił Epic, a jeśli by zrobili Fable na poziomie dwójki to wiele ludzi było by zadowolonych.

9. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Taa, zapowiedzieli, nowe marki masz poniżej:

Projekty Arcade: D4, Below, Project Spark. Intuicja mówi mi, że rozmawiamy tu o popierdółach na XBA, ewentualnie jakiś projekt podzieli losy Milo.

Gra F2P: Killer Instict

Gry AAA: Sunset Overdrive, Ryse, Quantum Break.

Teraz odjąć te gry, które wyjdą na PC i jest bardzo słabo. Moje narzekanie jest odzwierciedleniem rzeczywistości. Microsoft ma 5 marek na krzyż, które mieli w nieskończoność, czego dowodem jest nędzna sytuacja X360, na którego nie ma w co grać nie od wczoraj, ale od 3 lat. Co Microsoft wypuścił w tym roku na X360 prócz nędznego GoW? Nic. Najwyższy czas uświadomić sobie, że Microsoft pod względem nowych marek i IP wypada słabiutko na tle konkurencji.

10. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Oj ja czekam bardzo mocno i jeśli ta gierka nie wyjdzie także na Xbox 360 to będę musiał kupić ONE bo ja muszę mieć to Fable:D
    A na razie czekam sobie spokojnie na fable anniversary i cieszę się z Fablem III. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie fanów Fable.

Wczytywanie...

Poleć forum