1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sniechu, Czerwiec 21, 2010.

1. Sniechu

Sniechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam!

Mam do Was kilka pytań, napisałem w dziale "Dla Świeżaków", ponieważ nie mam jeszcze wystarczającej ilości postów, żeby napisać w innym.

Otóż:
    Chodzi mi o pierwszą część Fable. Czy wersja zakupiona na aukcji np. takiej różni się czymś od tej kosztującej 1200 punktów Microsoftu z Xbox Live Marketplace? Wiem, że obydwie są z konsolą kompatybilne, ale możliwe, że ta "ściągana" zawiera jakieś dodatkowe misje, przedmioty, wydłużoną fabułę w stosunku do tej sklepowej, pamiętającej jeszcze czasy starego xboxa.
    Druga sprawa - punkty Microsoftu. Wiem, że sporo ludzi z tego forum sprzedaje konta Silver z tymi punktami. Nawet upatrzyłem sobie jednego sprzedawce, u którego wszystko jest "legalne" i nie powinienem za to dostać bana na konsolę. Pytanie - czy fable zakupione w ten sposób na innym koncie, będzie działać na moim własnym, nawet po usunięciu tego nabytego? Czy będę mógł grę przejść tylko będąc w posiadaniu tego drugiego konta?
    I w końcu kwestia trzecia - ostatnia. Czy takie stare gierki jak Fable i inne (te produkowane na starego xboxa), przekonwertowane, odnowione przez Microsoft posiadają jakieś achievementy, czy nie?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie chyba że pobierzesz dodatek

Wczytywanie...

Poleć forum