1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable2 - misje poboczne.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mosakPL, Kwiecień 17, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Witam. Mam małe pytanko, zaznaczam, że wertowałem google i szukajkę :) lecz nic nie znalazłem.
    Więc-czy mogę sobie przejść najpierw misje głowne, a potem poboczne, czy te poboczne jakoś wygasną, czy coś? czy będę je miał cały czas? Bo już jestem po Tyglu i teraz nie wiem co robić czy iść na Iglice czy robić poboczne, więc pytam jak przejdę cały wątek główny to czy te poboczne będę dalej, że mogę je zrobić czy wygasną? Pozdrawiam i Podziękuję. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Z tego co pamiętam, to poboczne zostają i dochodzą jeszcze jakieś poboczne, po zakończeniu gry.

4. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    niektóre misje są dostępne tylko przed pierwszą wycieczką do iglicy, np. misje na farmie gilesa są dostępne właśnie przed iglicą później już nie.

Takich misji jest całkiem sporo, co więcej są też misje poboczne wieloetapowe, jak zakończysz całą misje wieloetapową przed zaczęciem innych misji (nie chce spilerowac) to te nie będą już dostępne.

Skoro jesteś po tyglu to wykonaj wszystko co się da zanim wypłyniesz do iglicy.

Ps. jest też kwestia posiadania dziecka przed iglicą :)

Wczytywanie...

Poleć forum