1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fable2 problem!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kibbek, Październik 14, 2009.

1. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Mam mały problem w fable2.Jest jedna skrzynia która się otwiera po przejściu historyjki na stronie www.fable2.com.No to tak przeszedłem już historie i otworzyłem i miałem strój kurczaka.Teraz chce otworzyć 2 raz tą skrzynie i nie wychodzi na tym samym bohaterze co wtedy otwierałem!!!Piszę że trzeba wejść na stronę www.fable2.com aby się tam dowiedzieć więcej szczegółów!!I tu jest moje pytanie jak drugi raz ją otworzyć i czy da rady otworzyć 2 raz na tym samym bohaterze :D z góry thanks za odp/.

2. Lotnik421 Xbox One

3. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Nie da się to jest chyba jedyny quest w tej grze i zarazem wyjątkowy, że tą skrzynię można tylko raz otworzyć a to co się w niej znajduję jest wyjątkowe i unikatowe. Za każdym razem trzeba przejść grę nowym bohaterem z tym, że najlepiej na nowym profilu gracza w fable 2

4. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Mam jeszcze jedno pytanie kto pomoże z aczikiem z lalkami i da mi je please :D
    I jeszcze z aczikiem z kluczami z góry thx

5. vaski

vaski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rawicz
    ludziska skąd wytrzasnąć przysmak dla psa ?? Gdzie go kupić bo tylko tego brakuje mi do szczęścia do zrobienia osiągnięcia "The Completionist"

6. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    na straganie z rzeczami rożnymi
    jak wchodzisz na rynek od tej strony z placem i mostem nad woda to po prawej stronie masz taki wielki sklep z rzeczami rożnymi i tam masz pr5zysmak dla psa

7. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    możecie mi pomóc?U mnie gdy wchodzę na www.fable2.com wychodzi stronka z fable i pisze PE;NA STRONA JUŻ W KROTCE.

8. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Zmień język (narodowość) w prawym górnym rogu.
    Masz ustawione na PL a przeciez oficjalnie nie ma PL na xbl, tez tak mialem i zmienilem to na UK i strona normalnie dziala a na PL nie

Wczytywanie...

Poleć forum