1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fable2 zakonczenie-podobało sie??

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pln, Wrzesień 12, 2010.

1. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    własnie doznałem szoku:( skonczyłem fable 2. i wiecie co?? wcale sie nie ciesze. w 1 częsci w ktorą grałem na kompie na koniec trzebabylo chyba zabic smoka albo cos takiego, co tez zaskakiwało ze potem juz koniec.

Ale to co zrobili tutaj to padaka max. jakis krąg bohaterow, potem lucian sie pojawia, dziwaczne przeniesienie sie w dziecinstwo i potem tylko: nacisnij A by uruchomic pozytywke. a potem jeden strzał i lucjana niema:D:d

No doprawdy idealne zakończenie. ciekawe jak skonczą częśc 3?? idziesz idziesz wypada z krzaków twoj najwiekszy wróg, potyka sie, skreca kark i koniec??

żałosne

(musiałem wylać z siebie żal, sorki)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    owszem :D... mnie się też zakończenie nie podobało... w jakieś 2 dni przeszedłem grę... tzn. wątek główny i kilka pobocznych...
    ogólnie 2 część gorsza niż 1 z kompa...
    śmieszył mnie ten koniec.. mam nadzieje ze 3 będzie lepsza :) Pozdrawiam

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Też się zgadzam że skopali zakończenie, w ogóle w odróżnieniu od 1 to w Dwójce nie było praktycznie bossów! Jedynka na PC była wprost epicka! Do dziś rpgi powinny brać z niej przykład...

5. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    a mi zakończenie się podobało, było nietypowe, jak cała gra i przez to odebrałem je bardzo pozytywnie. Choć fakt, smok z 1 był przyjemniejszy ;)

6. pln

pln Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam nadzieje, że to poprostu taka fable 2 dla zapchania rynku:D bo kurde zakonczenie+brak zbroi tylko jakies ubrania+łatwe walki+max krótka gra+brak umierania=gra dla dzieci.

w 3 mam nadzieje ze dadzą porządną mape gdzie trzeba bedzie samemu wytyczyć trase do misji a nie jakis gwiezdny szlak.

7. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na prezentacji Fable 3 gdy Pan Piotruś chodził po miasteczku widać było "gwiezdny szlak" prowadzący pewnie do jakiejś misji, którą wykonywał.

Wczytywanie...

Poleć forum