1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fabuła Call of Duty: Advanced Warfare nie powstała naprędce

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli w poprzednich odsłonach Call of Duty danie główne stanowił multiplayer, to w Advanced Warfare kampania ma być przynajmniej tak syta, jak tryb wieloosobowy. Tak wynika z komentarzy Glena Schofielda.

o powinien być rok, w którym oczekuje się także na kampanię nowego Call of Duty. Samo napisanie fabuły zajęło ponad dwa i pół roku - przekazał za pośrednictwem Twittera Glen Schofield, współzałożyciel Sledgehammer Games odpowiedzialnego za CoD: Advanced Warfare. Wcześniej zdradzał, że marzy mu się sytuacja, w której gracze po zakończeniu kampanii stwierdzają: "Wow, w grze wideo była znakomita opowieść - jednak da się to zrobić".

O samej fabule Call of Duty: Advanced Warfare wiemy nieco dzięki zapowiedzi gry w ostatnim numerze Game Informera. Akcja ma się rozpoczynać katastrofą opisywaną przez Michaela Condreya ze Sledgehammera jako "globalny 11 września". Opowieść powinna z kolei zyskać dzięki naciskowi na stworzenie wiarygodnego świata. Twórcy nowego CoD-a konsultowali się w tym celu z ekspertami z dziedziny filmu, wojskowości, nauki i futuryzmu. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się 4 listopada - właśnie wtedy Advanced Warfare ma bowiem zaplanowany termin wydania.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    No i prawidłowo nie rozumiem ludzi którzy kupują grę głównie dla multi i nie przechodzą nawet kampani. Dla mnie kampania to najwazniejsza rzecz w grze a multi to tylko dodatek :) Niestety już coraz częściej odchodzi się od kampanii przykładem jest Titanfall miejmy nadzieję że to tylko jednorazowy wyczyn na rynku wśród FPS :D

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

1 osoba to lubi.
  4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ja gry kupuję tylko dla MP w kampanie wcale nie gram bo po co strata czasu

5. loot2012

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    No nie powiedziałbym kampania ma jakiś sens nie to co multi granie ciągle na tej samej mapie i robienie w kółko tego samego, nudzi się to szybko chyba że grasz z kumplami, ekipą ;)

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    przecież na MP nie masz tylko jednej mapy do tego masz jeszcze DLC i nowe mapy, na MP każdy mecz jest inny bo za przeciwnika masz żywa (myśląca istotę ) wiec raczej nie ma rutyny, gra ze znajomymi no jak najbardziej po to właśnie jest MP

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    moja zasada kupuje gre pierwsze co to KAMPANIA pozniej MP

8. skyDragon

skyDragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kęty
    Ja coda już dawno nie kupuje, po 1 multi mnie niebardzo przyciąga głównie prze gimbusów, którzy płaczą po tym jak dostaną po du***, po 2 fabuła jest denna.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak grałem jeszcze aktywnie na XBL to najważniejsza była kampania, a później MP. Które tak i tak nudziło się po pewnym czasie. A akcje bądź epickie momenty z kampanii nie da się wprowadzić do MP x)

10. loot2012

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Zgadzam się z panami na górze nie mozna uzyskać wszystkich efektów jakie sa w singlu na MP :)

11. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    A ja zawsze multi pierwsze, jak mi się trochę znudzi to przechodzę kampanię (misję, góra dwie) i znów multi.
    Wszystko zależy kto jakiego bakcyla załapie, ale dla mnie osobiście dopiero prawdziwa zabawa zaczyna się w multi :peaceful:

Wczytywanie...

Poleć forum