1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fabuła Modern Warfare 3 będzie oparta o kluczowe motywy z MW 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Lipiec 18, 2011.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Z każdym newsem o Modern Warfare 3 jesteśmy coraz bardziej uświadamiani, że to będzie po prostu DLC do MW2, które z kolei było DLC do MW. MW3 i MW2 powinno zostać wydane w postaci DLC, tak, jak było to z Vietnamem do BC2. Skupiają się na fabule, która jest dość mocną stroną serii, zamiast stworzyć nowy silnik, który jest ewidentnie piętą achillesową Call of Duty. Do tego 'twórcami Call of Duty: Modern Warfare 3, którzy chcą, aby ich gra była jeszcze lepsza', nigdzie nie widzę ich chęci, wręcz przeciwnie, coraz bardziej mnie zniechęcają.

źródło - Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Te komentarze troszkę niepotrzebne... każdy już czytał takie wypowiedzi setki razy i nie trzeba tego wypominać na każdym kroku. Uważacie że to jest DLC? Nie kupujcie... Poczekajcie na "nową" część gry.
    Ja tam na pewno pogram bo MW 1 i 2 mi się podobało i pogram w "dopieszczone" wersje...

4. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Silnik ten sam :)
    grafika ta sama :)

ale srał to pies wkoncu liczy sie grywalnosc mam nadzieje ze bedzie tak dobre jak COD4 :D wedlug mnie najlepsza czesc

5. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    To będzie najlepsza gra tego roku! MW2 najlepsza gra jaka powstała MW na 2 miejscu MW3 musi być jeszcze lepsze ;_)

6. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    z tego co wiem to temat cod vs bf juz istnieje , a twoje komentarze w newsie są zbędne . Pokaz mi newsa w ktorym autor co kilka slow dodaje swoj komentarz...

7. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie przesadzajmy. Jakby mieli robić nowy silnik to gra nie wyszłaby na drugi rok od premiery poprzedniej części (jak zapewne chce tego Kotick), a na pewno nie z dobrą fabułą.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    MW i MW2 mają nadal mnóstwo graczy, nikomu nie śpieszy się z kupnem nowego Call of Duty. Z chęcią zagrałbym w MW3 za 2 lata, gdy będzie on pełnowartościową grą, a nie DLC w cenie gry.

!Uped, poprawione... częściowo :)

9. Uped

Uped Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Lubię gdy sequele mają duże powiązanie fabularne, tworzy to spójną całość. COD MW3 będzie na pewno bardzo dobrą grą a i BF3 nie będzie gorsze. Wojny pomiędzy fanami jednej gry a drugiej są nieco głupie, bo gracz przywiązany do jednej marki kupi właśnie jej grę i doceni to co ona zaoferuje, nie patrząc na konkurencje.

A co do komentarzy, to fajnie że autor w swoim newsie ma swoje zdanie ale niezbyt to wygląda gdy są one wplątane w treść. Powinny być bod newsem z własnymi spostrzeżeniami i powinny być neutralne a nie wytykać błędy na korzyść innej gry, bo to obraża niektórych.

10. razor7

razor7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Właśnie o to mi chodzi. Napisałem od strony Koticka/Activision, że im nie opłaca się robić nowego silnika bo by mieli 2-3 letni zastój na rynku. Jednak od strony gracza wygląda to inaczej. Gracz mógłby poczekać nawet 3 lata aby dostać nowy nie odświeżony lub wybrakowany produkt, za który z chęcią zapłaci 200zł.

11. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    No nie powiedziałbym, że silnik MW jest piętą achillesową gry. To jest akurat jej najlepsza część. Aha, i haters gonna hate. Pzdr

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Powiedz mi w czym jest świetny silnik z MW? Nie ma zniszczeń jak we Frostbite, nie ma efektów jak w CryEngine 3 czy Unreal Engine 3. Więc nie mów że to najlepsza część bazująca na silniku, który widział Quake'a 3... Proszę Cię...

13. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    @Hextor - ale nie dla każdego liczą się zniszczenia, efekty czy inne ****rele.
    Ja np po prostu wolę grać w CoDa niż w BC2. Nie wiem dlaczego - po prostu jak gram to czerpie z tego przyjemność a BC2 często mnie tylko wkurzało (np jak co chwile zabijałem się nawzajem z jednym kolesiem a to raczej się nie zdarza w rl...)

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    No popatrz. A niektórzy wolą grać w Bf2/Bc2 niż w Coda :D Nie wiem po co ta dyskusja się wywiązuje. Ja tylko koledze ładnie określiłem co zmieniają - bo się o to spytał i po części sam odpowiedział :)

15. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    ja tam nie widzę w jego wypowiedzi pytania ani stwierdzenia że silnik w mw2 jest świetny ;pp

a to że niczego nie zmieniają to wszyscy wiemy ale jak widać nie wszystkim to przeszkadza ;)

16. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Przeszkadza to niektórym. Na przykład mnie przeszkadza, że jest jeszcze tylu dezerterów, którzy wspierają ich paskudną politykę. Dopóki takie osoby będą, Call of Duty się nie zmieni, nadal będziemy dostawali co roku dodatkowe DL... nową 'część' gry.

17. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Ja na MW3 po prostu liczę... powiedziałem już sobie że nie kupie kolejnego CoD'a od Treyarch ale od innych tak. Black Ops mnie zawiódł i na tym kończę. Jeśli MW3 będzie słabe to też skończe. no i jak wypadnie BF3 też się zobaczy ;]

18. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Co to za temat? Przecież dawno cały scenariusz (a przynajmniej większość) wyciekła do neta : D

20. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tylko,że Black Ops jest już lepszy niż te MW2 bo w Black Opsie na multi nie latają same pipy z tubami jak to ma miejsce w MW2.
    Zresztą IW dawno stanęło w miejscu a Treyarch "coś" robi.
    Wsumie wszystkie cody od 4 w wzwyż to cody 4 bo nawet nie mają numerka np. CoD 5 : Kotlet Warfare
    Może kiedyś wydadzą tego coda z numerkiem "5" na nowym silniku,bo mysle ze era codów "czwórko-podobnych" powinna się skończyć.

Wczytywanie...

Poleć forum