1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fabularny zwiastun Call of Duty: Advanced Warfare zapowiada wielką wojnę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 29, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Włodarze Sledgehammer Games już wielokrotnie podkreślali, że fabuła w Call of Duty: Advanced Warfare będzie niezwykle istotnym elementem całej produkcji. Dlatego jeśli czekacie na ten tytuł, to na pewno z wielkim zainteresowaniem zobaczycie najnowszy zwiastun, który skupia się na ukazaniu fabuły.

Świat po wielkim terrorystycznym ataku niemal runął, więc postanowiono stworzyć prywatne militarne korporacje, które bronią najbogatszych. Dla takiej firmy pracuje główny bohater produkcji, a jej prezesem jest Kevin Spacey. Zapowiada się ciekawie?

Podobają mi się ostatnie słowa Kevina: "Siła determinuje tego kto ma rację, a ja mam siłę, wiec to ja mam rację" – czuję, że ta sympatyczna postać zamiesza w przedstawionej opowieści.

Co ważne – a może nawet najważniejsze? – pod koniec filmiku zobaczycie 3 sekundy z trybu sieciowego. Wykorzystanie specjalnych umiejętności to podstawa... Jednak na więcej przyjemności musimy zaczekać do 11 sierpnia.

Call of Duty: Advanced Warfare zadebiutuje 11 listopada w wersji na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

- Activision opublikowało specjalne Call of Duty: Advanced Warfare. W galerii znajdziecie szczegóły wersji Atlas Limited Edition (79,99$) i Atlas Pro Edition (119,99$).

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli rzeczywiście taka grafika w pelnej wersji gry będzie to będę pod wrażeniem. A i kampania jak na moje oko może być ciekawa ale zobaczymy jak to będzie. Bardziej czekam i tak na zaprezentowanie multiplayera

Wysłane z telefonu

4. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    ciekawe jak to będzie wyglądać na starszakach, mam na myśli x360 i ps3 :pP

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Kurczę, strasznie jestem ciekawy tego CoDa, ale i jednocześnie mam lekkie obawy (Sledgehammer Games).

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    call of crysis modern HALO :] kiedy zrobia normalnego cod-a....

7. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Według mnie to będzie "nowy" CoD, będzie się trzeba od nowa uczyć grać. Ale to dobrze, bo ile lat można robić to samo w kółko.

Wysłane z mojego ST25i przy użyciu Tapatalk 4

8. jerry89

jerry89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    gdzie się podziało stare dobre cod , osadzone w realiach wwII :(

9. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Wiem że pewnie zostanę oblany hejtem ale trudno. Otóż czy tylko ja zauważyłem jakby skopiowanie "kombinezonów" może raczej ich umiejętności z uniwersum "Crysis" nadludzka siła, maskowanie, "super" skoki ? Powiem szczerze mnie troszkę to odpycha (wiadomo przyszłość), otóż może nie wpłynie to na historię dla jednego gracza, ale multi może strasznie przypominać Crysis 3, czyli "kampienie" po kątach na "kamuflażu". Oczywiście gra zapowiada się ciekawie, mam nadzieję ze tego nie skopią :)

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Tego właśnie najbardziej boje się w multi AW. Choć z jednej strony na takich kamperów, będzie ten granat, co się widzi typków przez ściany. Musimy poczekać do 11 sierpnia by wyrobić sobie jakąkolwiek opinię.

1 osoba to lubi.
  11. blueup

blueup Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Aachen
    no te skakanie po ścianach mnie odpycha to już nie jest CoD nie chciałbym gdybać ale pewnie będzie już 100 perkow i 50 KillStreak'ow , gdybym chciał sobie poskakać to grałbym w Titanfall, ostatnia nadzieja w Treyarch. Zamiast tego wydania CoD wole pograć w Destiny. N[FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif]o ale starzy fani serii tacy jak ja mimo narzekań i tak kupią każdą kolejna część i chyba na tym oni bazują nie licząc się z opinia graczy tyle w temacie.[/FONT]

Wczytywanie...

Poleć forum