1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fabularny zwiastun Deadlight

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 28, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    O Deadlight jest dość cicho, co może nieco dziwić, bo gry o zombie nadal są na fali. Pojawił się jednak nowy zwiastun, przedstawiający fabularne zaplecze gry.

Pierwszy raz o Deadlight usłyszeliśmy na początku roku. Gra nadal datowana jest na lato. Powyższy zwiastun prezentuje się bardzo smakowicie - rozgrywka prezentuje się nietuzinkowo, bo w dwuwymiarowym ujęciu, do którego przyzwyczaiły nas wesołe, kolorowe platformówki dostenimy grę mroczną, pełną krwi i zombiaków.

Gra może spodobać się fanom serialu "Walking Dead", który, nomen omen, doczekał się swojej "egranizacji" przygotowanej przez Telltale Games. Deadlight jednak prezentuje się znacznie bardziej ponuro i klimatycznie. Kto z was jest gotowy oddać cenne punkty za kolejna grę o zombie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wygląda bardzo bardzo ciekawie. Aż mam chęci na tą grę :)

4. Compton

Compton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Knurów
    Gra wygląda bosko ta grafika i wgl.. w pewnym momencie chciałbym skręcić w głąb i poczuć to w 3D, nie wiem teraz za bardzo troszkę te 2D mnie zniechęca..

5. maciejzklepar

maciejzklepar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Klepary, okolice Bydgoszczy
    Może być ciekawa pozycja tylko jeśli będę miał ją kupić za >200 zika to dam sobie spokój bo szaleństwa nie widzę :)

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Przeciez to gra arcade nie przekroczy 1800punktów

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum