1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Fabularny zwiastun i rozgrywka z Mafia III. Gra zadebiutuje w październiku!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 19, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Długo czekaliśmy na ten film. 2K Games bawiło się z graczami od zeszłego tygodnia, ale w końcu możemy przygotować się na sporo przyjemności. Zobaczcie materiał prezentujący historię z Mafia III.

Mafia III została zapowiedziana w ubiegłym roku. Za tytuł odpowiada studio Hangar 13, czyli nowa ekipa pracująca dla 2K Games. Deweloperzy otrzymali niezwykle trudne zadanie, ale możemy mieć pewność, że pracownicy nie boją się wyzwań.

Autorzy nie zamierzają korzystać z gotowych wzorców, a oferują graczom zupełnie nową stylistykę, nowego bohatera, nowe miasto i w zasadzie… Można odnieść wrażenie, że tytuł mógłby zadebiutować na rynku pod inną nazwą.

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeżutki zwiastun, który nie zawodzi. Za każdym razem, gdy oglądam materiały z tej pozycji mam ochotę zagrać w tę produkcję. Nie zamierzam patrzeć w przeszłość, a chce się dobrze bawić!

Otrzymaliśmy również potwierdzenie, że tytuł trafi do wszystkich zainteresowanych 7 października. Jak widać studio nie obawia się konkurencji i celuje w bardzo gorący okres!

A jak Wy oceniacie przygotowaną koncepcję?

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. WolfM

WolfM Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Oj tak. Porostu pisze że już żałuję że nie będzie klimatu pierwszej części, ale ja tak naprawdę jestem ciekawa tej. Jak dla mnie to tytuł must have :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

5. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    337
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Będzie dobra jak poprzedniczki napewno

wyklepane z m4A1

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na chwilę obecną gra wygląda mi na średnią. Z czystej rozgrywki nic nie widziałem. Tylko wycięte animacje i quick kills.
    Jak będzie 1-2 misje i zobaczę, że rozgrywka jest na poziomie, model jazdy, celowanie itp itd jest git to na bank się zainteresuje tą produkcją.

Czyżby Mafia 2 miała trafić do w.k. przy premierze M3 :D ?

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Wszystko fajnie tylko ten czarny mi tu nie pasuje :|

BialyGTi lubi to.
  8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mi tam murzynek nie przeszkadza, jedyne co mi przeszkadza to brak realizmu na rzecz durnych efekciarskich zachowań jak koziołkujące samochody.

Wczytywanie...

Poleć forum