1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Facebook dla Forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lozo55, Kwiecień 5, 2010.

1. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    Witam.

Forum posiada TS`a, NK, grupę STEAM oraz inne tego typu sprawy. Lecz nie widziałem Facebooka. Pytacie - po co komu Facebook i co to da? Otóż bardziej poważni ludzie ( czyt. hardkory ) albo nie posiadają, albo usneli swoje konta z serwisu randkowego NaszaKlasa. Jednym z powodów może być poziom ludzi korzystających z tego portalu ( słitaśne focie w wannie AJć! ). Jeśli jednak ktoś ma nk i ma naszego xboxaforum w znajomych, nie czerpie z tego większej korzyści. Więc pada z waszej strony pytanie - `a co to za różnica NK czy Facebook, przecie to jeden pies.` Otóż nie - FB ( tak określał będę teraz Facebook - dla mało błyskotliwych ) to nie tyko portal gdzie można dodawać słitaśne foteczki, to portal pozwalający udostępniać w bardzo wygodny sposób informacje. Portale takie jak demotywatory, sadistic itd od dawna są zalogowani. W porównaniu do NK ( śledzik ), tablica informacyjna ( alternatywa śledzia, w sumie to FB miało pierwsze tablice i NK zgapiła, ale NVM ) pozwala na udostępnienie najciekawszych newsów dla wszystkich znajomych. W Polsce FB nie jest zbyt sławny, gdyż obsługa to nie tylko `dodaj zdjęcie` oraz `skomentuj`. Pada pytanie - po co to komu. Pada odpowiedź. Nie każdy ma czas przeglądać dzień w dzień forum, a ważniejsze newsy czasem przemkną koło nosa - rejstracja na xbox-sky.cc czy darmowy gold. Administrator grupy na FB umieszczał by takie sprawy, przez co szybko i wygodnie każdy mógłby bliżej poznać sprawę. Mógłbym zorganizować coś takiego, jeśli pomysł się spodoba, albo jeśli nie ja, to osoba wyznaczona przez zarząd forum. Proszę o komentarze dotyczące sprawy. Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    nasza klasa to porażka, mnie bardzo zdziwiło że tam właśnie zostało coś o xbf założone a nie na fb lub gronie

4. Poncky14

Poncky14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Popieram w 100% nawet mogę pomoc w administrowaniu. Można by np: jakieś linki do ciekawych tematów , postów itp.

5. lozo55

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    pozostaje jedynie zgoda od administracji forum, moderatorów, żeby nie wyszło że my tu robimy - a zgody brak :p

6. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Fajnie humorystycznie napisany tekst, mnie zmotywował i mi się podoba i jestem za. Zawsze uważałem że NK to serwis dla dzieci ze wsi którzy lubią wiedzieć co się dzieje ze znajomymi, komentować ich fotki które są żałosne nigdy nie miałem i nie będę miał NK. Jeden plus zrobienia tego Facebook'a że jest n dostępny na XBL (przynajmniej dla UK.), tak samo Twitter, który nie był by złym pomysłem. :)

7. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to jak byś drogi adminie to czytał to wyraź swoją opninię:)

8. lozo55

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    jestem zarejestrowany na niemcy i także mam facebooka w x`ie :>

9. PASSION

PASSION Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Powiem tylko jedno słowo: POPIERAM

10. lozo55

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    Jako iż w chwili obecnej liczba głosów to 16 do 4, a decyzji administracji wciąż nie widać, jeśli nic się nie zmieni na własną odpowiedzialność zrobię grupę społecznościową xboxforum.pl. pozdrawiam

11. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Póki co ilość użytkowników, którzy są za stworzeniem tej grupy jest tyle samo, co użytkowników, których to nie obchodzi. Ta grupa będzie, ale muszę to przedyskutować z całą resztą. Sam tego prowadzić nie dam rady, więc ktoś musi to robić za mnie. Nikt z użytkowników poza administracją tego robić nie może, z oczywistych względów.

12. lozo55

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    Jeśli ma to tak wyglądać utworze grupę i pod inna nazwą będe umieszczał ciekawe linki dotyczące xboxa także z innych serwisów. Chce aby inny byli na bieżąco z newsami przez FB

13. spike200

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Nikt przecież Ci tego nie zabronił :) Oficjalne konto facebook będzie na pewno, ale musimy jeszcze przemyśleć kilka kwestii.

14. lozo55

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    Nie mówie przecież o koncie FB, tylko o grupie gdzie podawałbym informacje ( przewaga nad NK ) oraz ciekawe linki do forum, szybsze reagowanie na sytuacje panującą w grupie umożliwiło by korzystanie z FB na x`360tce :D Chciałem to zrobić pod nazwą xboxforum, ale skoro tak, nazwa wyglądać będzie - xboxforum.pl nieoficjalnie. ;]

15. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Jak dla mnie to jest dobry pomysł dzięki takiej grupie można było by zjednoczyć ludzi na lajwa taki mały offtop powiązujcie konta facebooka z gamertagiem :)

16. Poncky14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Też dobry pomysł:D nadal jestem skory do pomocy:)

17. spike200

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Przeglądnąłem szybko tą stronę, bo tego typu portale to jednak dla mnie czarna magia. Konto i grupa już jest, na razie jednak zamknięta. Z tego co tu widzę można dodawać administratorów grupy, więc ew. "uprowadzenie" konta ze strony nieżyczliwych użytkowników nie wchodzi w grę. Dodatkowo grupa może być otwarta, to problem z akceptowaniem nie istnieje. W takim razie szukamy chętnego do prowadzenia grupy. Na akceptowanie zaproszeń dla konta musicie jednak trochę poczekać.

18. lozo55

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    Myślę,że nie tylko zaproponowałem pomysł, ale jestem gotów do czynności administracyjnych ;)

19. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
  20. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia

Może to jest to co spike założył, tylko czemu brak .

21. spike200

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Tak, to ja założyłem to konto. W polu nazwiska wpisałem "Brak", bo nie mogłem tego pominąć. Poprawiłem na pl i jakoś się prezentuje.

Wczytywanie...

Poleć forum