1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

facebook na nadroidzie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Chris von D, Wrzesień 8, 2011.

1. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    mam pewien mały problem
    Otóż kiedyś założyłem sobie konto na facebooku. Zsynchronizowałem sobie z aplikacją na smartfonie. Postanowiłem usunąć konto na facebooku i zgodnie z instrukcją usunąłem wszystkie swoje zdjęcia, dane itp, skorzystałem ze specjalnego formularza usuwania konta i się wylogowałem. Cały proces trwa 2 tygodnie, więc odczekałem i faktycznie po tym czasie moje konto przestało istnieć. Przy próbie logowania miałem informację o braku takiego konta. Niestety zapomniałem wyłączyć usługi facebooka na telefonie. I teraz przy każdorazowym połączeniu smartfona z internetem dostaję info o braku uwierzytelnienia konta na facebooku. Wyczyszczenie danych nic nie pomaga, aplikacji również nie mogę usunąć z telefonu. Czy fachowcy znaleźliby jakiś patent na to? Nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe, ale lubię mieć porządek

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Root telefonu, potem pobierasz root uninstaller i wywalasz facebooka.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

4. Etman

Etman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew/WWA
    Poza tym usunięcie konta na fejsie trwa 5 minut..... nie trzeba zbędnych formularzy itp.... ja usuwałem przez "Ustawienia konta" i usunąłem to w 5 minut

5. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Dzięki, spróbuję
    @up Dezaktywowałeś, nie usunąłeś. W każdej chwili możesz się zalogować na to konto.

6. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Titanium Backup, root explorer i usuwasz.
    Zobacz też czy w ustawieniach> konta i synchornizacja nie masz facebooka. Jak masz to usuń.

7. Chris von D

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kurde faktycznie. Nie pomyślałem o tym. Usunąłem konto i spokój. Wielkie dzięki
    Tak to jest jak technologia przerasta starego człowieka : )

Wczytywanie...

Poleć forum