1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fahrenheit na xbox 360???

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez yaro555, Marzec 21, 2011.

1. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Witam was, szukam informacji czy gra Fahrenheit jest dostępna na Xbox 360? Trochę szukałem ale napotkałem sie na różne wersje, że nie działa a to znowu ktoś pisał, że działa i tak w cały świat. Chciałbym mieć pewność, że ta gierka pójdzie na x360! Bo z tego co wiem to większość gier z Xbox jest kompatybilna z Xbox 360 ale nie wszystkie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Beri

Beri Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań/Leszno
    Ta gra jest tylko na PC, PS2 i XBOX
    Ale gierka raczej zadział będzie potrzebna org gierka i LIVE :D

4. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Gierkę można zakupić z XBL Marketplace.

5. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    A właśnie ja tylko jestem za tym żeby kupować i kolekcjonować gierki, a czy jest pewność, że jak będzie oryginał i live to pójdzie?

6. aabbcc

aabbcc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra na xboksie nazywa się Indigo Prophecy.
    wg oficjalnej listy gra pójdzie
    Xbox 360 Backward Compatibility List
    a wg wikipedii
    https://secure.wikimedia.org/wikipedia/en/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360
    jedyny problem to trochę wąski obraz w PAL VGA, a że się nie znam to nie wiem czy to VGA oznacza jakiś kabel czy może rozdzielczość, bo to by było w sumie logiczne. Karty VGA miały rozdzielczość 700 ileś na 400 ileś, czyli nie HD czyli wychodzi na to, że jak to odpalisz w trybie HD to będzie ok, a jak w mniejszej rozdzielczości to będzie węższy obraz. Ale pewien nie jestem, bo to tylko tyle co wywnioskowałem z wikipedii ;)

Wczytywanie...

Poleć forum