HOT! Faith powraca na fabularnym zwiastunie! Zobaczcie materiał z Mirror’s Edge Catalyst - ruszyły zapisy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



DICE na początku tygodnia zapowiadało opublikowanie prawdziwej bomby dla fanów Mirror’s Edge. Firma dotrzymała słowa i dzięki temu możemy spojrzeć na nowy materiał z nadciągającej produkcji. Faith dawno nie wyglądała tak dobrze!

Na witrynie Mirror’s Edge pojawiły się zapisy do testów beta.
Do zmagań mogą dołączyć gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych – zainteresowanych odsyłam na specjalną podstronę.

DICE już na początku tygodnia zapowiadało bombę związaną z Faith i mogliśmy się spodziewać, że będzie to zwiastun. Firma nie zawiodła i na zaprezentowanym materiale znana bohaterka ukazuje swoje najlepsze zdolności.

Tytuł ponownie nie zawodzi i możemy mieć nadzieję, że w maju będziemy uczestniczyć w naprawdę wyjątkowej opowieści. Szkoda, że tym razem nie otrzymaliśmy materiału przedstawiającego rozgrywkę, ale nie mam zamiaru narzekać. Gra i tak wgląda wyśmienicie!

Gra zadebiutuje na rynku 26 maja.


 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolejny świetny, klimatyczny trailer Mirror's Edge. Od razu zapisałem się do bety :D
 

Do góry Bottom