1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Faith powróciła w blasku? Są pierwsze oceny Mirror's Edge Catalyst

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy uniwersum Mirror's Edge postanowili zresetować wspomnienia Faith. Bohaterka zapomniała o wydarzeniach z 2008 roku i rozpoczęła nowy bieg. Sprawdźcie pierwsze oceny nowej produkcji DICE.

DICE zaryzykowało całkowicie zmieniając formułę Mirror's Edge, ale taka decyzja ma oczywiście sens. Twórcy chcą rozwijać uniwersum, a otwarty świat bardziej pasował do biegania po mieście i cieszenia się z możliwości bohaterki.

W Sieci pojawiają się pierwsze opinie, które zwiastują bardzo przyjemną pozycję dla fanów pierwowzoru. Najmocniejszym punktem Catalyst jest bez wątpienia możliwość biegania po mieście – protagonistka porusza się z gracją, a jej zdolności pozwalają czerpać tonę przyjemności i satysfakcji z pozycji. Dziennikarze chwalą również ciekawe zadania poboczne, otwarty świat, czy też długą opowieść (nawet na ponad 13 godzin).

Co w takiej sytuacji się nie udało? Podobno zdecydowanie najsłabszym elementem projektu jest przygoda oraz jej bohaterowie. Scenarzyści wyraźnie nie udźwignęli siły uniwersum i nawet Faith nie przekonuje.

Jeśli jednak liczycie na przyjemne bieganie po mieście i ciekawe zadania, to myślę, że nie będziecie zawiedzeni. Tak prezentują się pierwsze oceny (średnia na poziomie: 72%):

• Examiner - 100 / 100
    • Arcade Sushi - 85 / 100
    • Destructoid - 85 / 100
    • Gaming Nexus - 85 / 100
    • Shacknews - 80 / 100
    • ZTGD - 80 / 100
    • Push Square - 80 / 100
    • Polygon - 80 / 100
    • PlayStation LifeStyle - 80 / 100
    • Cheat Code Central - 80 / 100
    • GamesBeat - 80 / 100
    • PC Gamer - 78 / 100
    • Digital Chumps - 78 / 100
    • Xbox Achievements - 75 / 100
    • PlayStation Universe - 75 / 100
    • IBTimes UK - 70 / 100
    • GamingTrend - 70 / 100
    • We Got This Covered - 70 / 100
    • Hardcore Gamer - 70 / 100
    • Gadgets 360 - 70 / 100
    • Game Revolution - 70 / 100
    • TheSixthAxis - 70 / 100
    • GameSpot - 70 / 100
    • IGN - 68 / 100
    • Game Informer - 65 / 100
    • Twinfinite - 60 / 100
    • GamingBolt - 60 / 100
    • Post Arcade (National Post) - 60 / 100
    • Guardian - 60 / 100
    • Metro GameCentral - 60 / 100
    • GamesRadar+ - 60 / 100
    • Attack of the Fanboy - 60 / 100
    • TrustedReviews - 50 / 100

2. Lotnik421 Xbox One

3. neehooyah

neehooyah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wszystko powyżej 70/100 jest mocno naciągane, DICE sporo posmarowało recenzentom. Po ograniu wersji próbnej z EA Access, jako fan oryginału mogę śmiało powiedzieć, że gra jest mocno średnia - grając w "jedynkę" bawiłem się znacznie lepiej.

petroz, krzys1190 i Lambo69 lubią to.
  4. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Plusem jest długość opowieści... No proszę nie kompromitujcie się. 13 h? To jest +? Dla mnie gry w które gram mniej niż 20 g powinny kosztować 50 zł a nie 250. 13 h to ja mam pograne w samego gwinta w wiedźminie

petroz lubi to.
  5. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    gra jest nudna - banalny scenariusz
    sama mechanika - zero innowacji wręcz w poprzednia czesc lepiej mi się gralo
    jak dla mnie 60% to max ocena ja po 4 h usunąłem gre z dysku - nie miałem ochoty dociągnąć do 6h ea acces

6. Marcellomar2013

Marcellomar2013 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Otóż to, jeśli będziemy się zgadzać że 13h to naprawdę długa opowieść, to będziemy dostawać takie "długie" historie, pokroju Tomb Raider, które było dobre, acz za krótkie. Optymalna długość gry, nawet zakładając, że to radosna gra akcji z pierdyliardem aktywności pobocznych jak AC, to minimum 30h kampanii.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dlugosc tomb raidera jest dla mnie w sam raz. Granie 30h w tego typu gre, byla by dla mnie meczarnia nie do ukończenia. Oprymalny czas gry to.na 10-12h skończyć i sprzedać a nie męczyć miesiącami

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

8. Hasted

Hasted Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miesiącami? mało coś grywasz . Ja więdzmina 3 Ukończyłem w 100 h i zeszło mi to 40 dni... Więc takie gry 10 Godzinne to łykam w 1 weekend. Nie dość że tomb rider jest kopia poprzedniej części w drobnymi zmianami i nowa historia. Nie może być tak że dodatek do więdzmina przewyższa 3 krotnie długość Przeciętnej pudełkowych gry. Sam już Nie wiem czy gratulować redson czy szydzic z innych wydawcow

Ps stare gry pokroju gothic, risen, skirima. Morrowind zajmowały mi po 40 - 50 h... Więc 10 -15 h to żenada i tyle

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Z tego napisałeś gry sa teraz dłuższe niz kiedyś. Wiedźmin fallout sa dlugie bo oo gry rpg tak samo jak gothic, morrowind. Wiec porównuj te same gatunki/typ gry.

Tomb raidera mozna porównać do uncharted, max payne, czy juz mocno naciągane residentevil. Czasem chyba od zawsze zbliżone na opowiedzenie historii. Nie widzę tutaj krotszych gier, wrecz odwrotnie ;)

Co do grania, tak nie gram na codzien jak i większość dorosłych graczy...

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To jeszcze zależy od gry, nierzadko lepsze 10 skondensowane niż 20 nudne.

11. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    Hehe a ja w civ 5 na steamie mam ponad 800h rozegranych i nadal pogrywam ...
    wyslane tapacosiem l1520 cv pl

12. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Ja np 1120 w gta v na steamie jezeli gra jest dobra mozna w nia dlugo grac i sie tak nie znudzi ;) a co do gry sam cwicze parkour ale gra jest nudna troszke jak mocno stanieje pomysle moze nad zakupem

Ostatnia edycja: Czerwiec 8, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum