1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fajny pendrive w przystępnej cenie ?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez solisie, Czerwiec 30, 2014.

1. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.

Poszukuję dobrego pendrive w przystępnej cenie (32gb) :fat:
    Jak na razie upatrzyłem sobie taki oto model: A-Data DashDrive Value UV150 32GB Black ( AUV150-32G-RBK) :fat:
    Na da się on do czegoś ? Czy może polecacie jakieś inne ? :dread:

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    A-Data N005 Pro 32GB

4. Janiuszko

Janiuszko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Kingston ma dobre i przy okazji niebrzydkie pendrive'y. Pytanie, co to znaczy przystępna cena...

5. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    :D Dla mnie przystępna cena to pendrive do 55zł...

6. Janiuszko

Janiuszko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódź
    Nie będę udawał, nie znam się na tym za bardzo, ale rzuciłem okiem i w tej cenie spokojnie kupisz sobie porządnego pendrive'a 32gb, może nawet udałoby się wyhaczyć 64-kę. A zależy Ci na czymś szczególnym? USB 3.0 to już standard. A jeśli chodzi o model, który podałeś na początku też powinien być ok, A-DATA robi różne pamięci, trochę się dowiadywałem jak kupowałem sobie dysk zewnętrzny i też jest to dobra firma.

Wczytywanie...

Poleć forum