Fala banów - kiedy kolejna ?

Shoowsky

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie , wie ktoś kiedy dokladniej bedzie kolejna fala banów ? I Czy posiadacze konsol z Xtreme LT 1.1 są i będą bezpieczni ? :rolleyes:
 

wujekbill

Użytkownik
Użytkownik
2012- Nikt nie przetrwa...
Joke .

Nikt tego nie wie.
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Nie ten dział na takie pytania!
 

Shoowsky

Użytkownik
Użytkownik
Nie ten dział na takie pytania!
Zamiast zwracać już tą uwagę i tracąc posta mógłbyś przynajmniej się jakoś konkretniej na temat wypowiedzieć -,- ... . A "AKTUALNOŚCI" mysle , że wiążą się jednak z banami itp... bo to cos ala News'y. :rolleyes:
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nie jest wróżką i tego nie przepowie...
Zamiast przerabiać konsolę trzeba było grać na oryginałach i nie miałbyś czym się martwić...
Wg mnie jednak fala na pewno będzie przed świętami tak jak w zeszłym roku... A mogliby nawet wcześniej zrobić, np w wakacje ;)
 

Shoowsky

Użytkownik
Użytkownik
Nikt nie jest wróżką i tego nie przepowie...
Zamiast przerabiać konsolę trzeba było grać na oryginałach i nie miałbyś czym się martwić...
Wg mnie jednak fala na pewno będzie przed świętami tak jak w zeszłym roku... A mogliby nawet wcześniej zrobić, np w wakacje ;)
A niech sobie robią :pP i tak narazie nie mają sposobu na LT 1.1 :whistle:
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Zamiast zwracać już tą uwagę i tracąc posta mógłbyś przynajmniej się jakoś konkretniej na temat wypowiedzieć -,- ... . A "AKTUALNOŚCI" mysle , że wiążą się jednak z banami itp... bo to cos ala News'y. :rolleyes:
Nie to nie jest aktualnośc... to moze byc temat "O konsoli" ale napewno nie aktualnosci. W Aktualnosciach sie wpisuje aktualnosci dotyczacych gier na xbox 360, xbox'a i roznych ciekawostek ze swiata gier. Nie wiem jak rozumiesz słowo aktualnosc ale zle go rozumiesz ;) A co do fali banow... jak myslisz? Jakby ms zdradzil taka tajemnice to ile osob byloby zbanowanych jakby wszyscy wiedzieli???
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W grudniu po południu a na LT 1.1 już mają sposób tylko oflagowują konsole i nagle zbanują wszystkie konsole , robią tak zawsze i jeszcze żaden iextreme nie obronił przed banem .
 

Do góry Bottom