1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon 2.16202.0 benq (llite-on) a RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mxbm, Maj 2, 2013.

1. mxbm

mxbm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jest sens instalować RGH na tym sprzęcie?
    Falcon dashboard 2.16202.0, napęd benq lub lite-on.
    W serwisie mi to odradzano ze względu na czas włączania się konsoli, w końcu i tak chciałem to okazało się że niestety występuje błąd sczytywania bloku pamięci za każdym razem tego samego - myślicie że w innym serwisie już będzie się dało poprawnie go odczytać?
    W ogóle jakie macie doświadczenia z RGH na takim sprzęcie - naprawdę tak długo się bootuje?
    W sumie to chciałem przerobić konsolę na RGH a nie tylko LT bo i tak musiałbym dokupić nagrywarkę, składować płytki (mam już wystarczająco oryginałów na półce więc miejsca brak ;) no a RGH to ftp więc i wygoda :)
    Pytanie ew. do osób zajmujących się zawodowo przeróbkami - jak myślicie r-jtag to daleka przyszłość czy w ciągu miesiąca będzie dostępna w serwisach - bo z tego co widzę to opinie są pochlebne? Będzie w cenie ~180 zł jak teraz rgh?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Falcony bootuja srednio. Potrafia sie zawieszac, błąd przy odczycie nie jest istotny jesli ktos tak stwierdzil nie powinieneś dawac mu konsoli nawet. R jtag bedzie wkrotce cena na pewno up

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum