1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon - Brac Czy Nie Brac?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez silver_99, Czerwiec 26, 2010.

1. silver_99

silver_99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    od paru dni poluje na xboxa, ale z tego co zauwazylem to na allegro najwiecej przerabianych jest falconow w przedziale 400-600zl. w zwiazku z tym mam do was pytanie... czy oplaca sie brac falcona? czy rzeczywiscie jest on tak strasznie awaryjny? wiadomo ze biorac przerobionego xboxa nie bede mial do dyspozycji gwarancji...

prosze o szybka odpowiedz, pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tu możesz zaryzykować. Jeżeli stać cię wydać 250 zł za pełny rebailing (nie wiem jak napisać) w razie awarii to bierz :). Jak padnie oddajesz i wymieniają ci kuleczki na PbSn. Stawiasz w dobrym miejscu i żyje jak Jasper. Jak kupisz postaw w dobrze wentylowanym miejscu.

4. Duncan

Duncan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard
    Falcon jest juz poprawiona wersja,ale nie oznacza to ze nie jest awaryjny,moj np. w sierpniu skonczy 2 latka i jeszcze nigdy nie zawiodl,choc nieraz zasuwal po 16h dziennie.Wlasciwie kupno uzywanej konsoli przez allegro to loteria.. Ja ci proponuje odczekac do wejscia na rynek slima i brac jaspera,ktorego ceny na bank spadna:)

5. 2charlie

2charlie Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    warszawa
    Jaspera weź . Będziesz pewniejszy siebie że sie nie zepsuje

6. Bloku

Bloku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Zależy jak możesz dołożyć to bierz jaspera zawsze masz większą pewność że nic mu się nie stanie ale falcon też nie jest zły ja mam swojego już z 1.5 roku i zero problemów z nim przetrwał nawet ostatnio 3dniowy maraton w UFC 2010 :D

7. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam falcona 1,5 roku i jest ok. Gram tygodniowo około 15h - nie taki straszny diabeł jak go malują, jak będzie w przewiewnym miejscu posłuży lata - a na pewno dłużej niż katowany jasper.

8. silver_99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    konsolka by u mnie stala na szafce kolo telewizora, z obydwu stron by mial sporo miejsca na wentylacje. co o tym sadzicie?

9. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ciekawe jaki masz telewizor, jeżeli ten starszy kineskopowy to może być problem bo one wydają bardzo dużo ciepłego powietrza.

10. silver_99

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    yy nie, mam samsunga lcd 37 cali... jakis model z tego roku :p

ps. mam jeszcze takie pytanie... czy do kazdego xboxa mozna podlaczyc dysk zew. usb z grami? czy musz abyc spelnione jakies kryteria?

11. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Chodzi Ci chyba o JTAG i XBR.

Żeby grać z dysku usb to musisz mieć dasha 7371 albo niższego. A potem do kolegi Dexter wysyłasz i za 100zł zrobić jtag i wgra xbr. Jak masz nową wersję dash to nie zrobisz downgrade do niższej nie da się. Możesz też czasami spotkać na allegro konsole kupione specjalnie pod jtag z odpowiednim dash.

12. Xenny

Xenny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Masz na myśli podłączenie dysku przez USB z obrazami ISO gier? No, niestety, takie rzeczy to tylko z XBR :) Ale do tego potrzebna jest konsola ze starym dash'em (bodajże z numerkiem 7xxx lub niżej).

EDIT: Kolega mnie uprzedził ;)

13. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja bym kupił Jaspera,nawet używanego,ale Jaspera.

14. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja powiem tak: mam u siebie nowego falcona elite i działą bez żadnych problemów a jest dość mocno eksploatowany. Jakiś miesiąc temu zrobiłem prezent mojemu siostrzeńcowi prezent kupując mu falcona na allegro (z półroczną gwarancją sprzedającego) i ten dopiero ostro ją eksploatuje:) i nie ma żadnych problemów.
    Podsumowując uważam iż najważniejszym wyznacznikiem jest jednak cena... Jeśli jest niezła i warunki gwarancji są jasno określone to brać i GRAĆ!!! I sugeruję kupować od sklepów i najlepiej od serwisów które zajmują się kosnolami bo na pewno naprawią każdą usterkę a wiadomo- że z chęcią ją "podkręcą"...:)
    Więc uważam że jak to wyżej piszą nie ma co skreślać falcona na rzecz jaspera bo to bzdura. Obie konsole są *********.... Można kupić mercedesa a padnie po wyjeździe z salonu, a kupić dacie i będzie śmigać cały swój żywot....
    Dlatego uważam że najważniejsza jest cena i solidne źródło jej nabycie....Pozdrawiam

15. mk1981

mk1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ....tam gdzie wstawiło mi gwiazdki było napisane - "baaaardzo fajne" :p

16. mureek

mureek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    yyyyy
    mialem 2 falcony i zero problemow, zaden nigdy sie nie zawiesil itp.

17. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Przecież falcon nie od razu oznacza kłopoty. Mam go co prawda od tygodnia ale po całym dniu grania działa. Ale kolega ciut powyżej dobrze powiedział. POczekaj do sprzedaży slimki w polsce i konsole stanieją(co prawda sądze że to będzie jakieś pół roku)

18. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Równie dobrze można powiedzieć kupie 20 letnie BMW powypadkowe, ale BMW, niż 3 letniego fiata z gwarancją. Durne rozumowanie.

19. Freeze

Freeze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Środa W.L.K.P.
    Ja osobiście teraz w tym tygodniu kupuję falcona. Załapałem się na duży zestaw, a w nim m.in: kabel hdmi, pilot do xboxa nowy, ładowarka do baterii do pada. Po prostu zależy na co masz kasę. Jeśli masz kasę na jaspera to kupuj jaspera. Ja osobiście mam kasę na falcona więc kupuję falcona. Proste !

20. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Falcon nie jest zły. Nie wiem czemu go tak wszyscy strasznie widzą. Kiedyś wszyscy się Falconami zachwycali , fakt mogą paść , ale stosunek ich usterek do Xenonów jest bardzo niski. Chcąc nie chcąc Jasper trochę lepszy , ale większość z Was przedstawia Falcona jako coś co padnie po tygodniu.

21. dkmaster

dkmaster Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dobry falcon nie jest zly. Ja ostatnio tez wlasnie kupilem falcona po dosc okazyjnej cenie i jestem zadowolony.

Wczytywanie...

Poleć forum