Falcon czy jasper, co teraz?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
no teraz to nie rozpoznasz bo nie masz daty produkcji ;/
Słuchaj, ja mam falcona z roku 2008 z czerwca i chłopie do dziś DZIAŁA! nie przejmuj się to nie jest xenon ;)
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Datę produkcji można też określić po nr. seryjnym. To nie jest falcon v2. Będzie miała paść to padnie, z falconami jest różnie jedne działają bez problemu inne padają bardzo szybko.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no teraz to nie rozpoznasz bo nie masz daty produkcji ;/
Słuchaj, ja mam falcona z roku 2008 z czerwca i chłopie do dziś DZIAŁA! nie przejmuj się to nie jest xenon ;)
tak, tylko ze ten jest po serwisie...
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
tak, tylko ze ten jest po serwisie...
Niestety ;/
Ale nie wiemy w jakim jest stanie (?)
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Otóż grałem w okolicach półtorej godziny, nie ziauwazyłem zwiech, nie zauważyłem żeby się konsola nagrzała, jedyne co zauważyłem to z tyłu daje gorącym powietrzem. Konsola stoi u mnie poziomo. Konsola jest ogólnie zadbana, nie widać kurzu przez kratki wentylacyjne i dziala bezproblemowo. Gdzie znajdę kod seryjny ? Bo na pudełku co jest naklejka i tam też niby można poznać płytę główną to mam tę częśc papierka urwaną..
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To, ze dmucha goracym powietrzem, to akurat normalne, bo wiatraki maja za zadanie wydmuchiwac z wewnatrz konsoli cieple powietrze. Nr seryjny powinien znajdowac sie z tylu konsoli, a to, ze nie zauwazyles kurzu na kratkach, to nic, przeciez sprzedawca mogl ja przed sprzedaza przedmuchac.
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
Całe te ogłoszenie śmierdzi oszustwem, trzeba uważać na takich ludzi.
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Do środy jestem poza domem, ale jak wrócę to powiem tacie żeby dzwonił do gościa i to odkręcał. Wczoraj jak z nim gadałem, to sam średnio wiedział czego chce. Z jego wypowiedzi wywnioskowałem żę kupił tego xboxa jako nowego w niemczech, nigdy nie naprawiał a jest drugim właścicielem. Poplątane to...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom