1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon i obawy

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Kubek754, Grudzień 20, 2008.

1. Kubek754

Kubek754 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , w najbliższym czasie chcę zakupić klocka najlepiej Elite jak wiemy wkrótce ma wyjść Flash napędu Lite-on oraz nowa wersja płyty ( Jasper ) .I teraz moje pytanie czy mogę kupować spokojnie Elite w wersji Falcon z napędem Samsunga i spać spokojnie bez obaw o Roda czy jednak lepiej poczekać na Jaspera Czy może czekać na Flash Liteona bo jeśli flashujemy to nie tracimy gwarancji producenta?
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1 -flash utrata gwarancji
    2 -ja bym poczekal na jaspera i litka zflashuj.Poczekasz jakis gora tydzien i bedzie.Ja bym wolal jasera od falcona z racji oczywistych GPU i CPU w 65nm :p

4. Kubek754

Kubek754 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie wiadomo Kiedy pojawią sie Elite/Premiumy z Jasperami? Bo z tego co wiem to naraźie widać tylko werjse Arcade z Jasperem.Chyba przed świętami niema szans?

5. suchy69

suchy69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podobny temat już jest - http://x360iso.org/showthread.php?t=6718

Wczytywanie...

Poleć forum