1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon JTAG czy Jasper LT1.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez komar93, Kwiecień 20, 2010.

1. komar93

komar93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam z zapytaniem czy pakować się w Falcona Jtaga jest tylko jeden na allegro nówki sztuki czy lepiej sobie odpuścić i wziąć jaspera z Lt1.1.
    Kusi mnie bardzo możliwość grania z dysku kupił bym sobie dysk pod usb 640gb i można grac;-).
    Martwi mnie to, że sprzedający nie daje na konsole żadnej gwarancji czyli jak padnie po 1 dniu to już sam muszę naprawiać.
    Teraz moje pytanie czy Falcony są aż takie złe i czy się w ogóle warto w to pakować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. konrad767

konrad767 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam falcona od roku i działa bez problemu.. Moim zdaniem jeżeli stoi w dobrym miejscu nie zastawiana to będzie ok

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    A wiesz dlaczego wyszły jespery? Bo coś najwyraźniej w falconach było złe a jak wyszło lepsze od dobrego to lepiej kupić to pierwsze. A ten Falcon ile używany/nowy bo może się okazać że za tydzień/miesiąc wyskoczy ci E74 :/

5. komar93

komar93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    konsole są nowe ale dręczy mnie czy to nie jest kamikadze kupować x-klocka bez gwarancji

6. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Jednak lepiej wziac nowszy model niz potem sobie pluc w brode. Wezmiesz Jaspera masz prawie ze pewnosc ze nic sie nie zepsuje. A Falcon.. to wiesz roznie bywa :)

7. elvisopl

elvisopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Falcona odradzam. Wcześniej czy później padnie. Zazwyczaj pada wcześniej ;). Dołóż trochę kasy i kup Jaspera z JTAG'iem. Zdecydowanie najlepszy wybór i inwestycja warta wyższej ceny, tylko uważaj bo wiele osób próbuje się na tym fakcie "dorobić"

8. Abarth

Abarth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja nie wiem co wy z tymi Xklockami robicie że wam falcony padają. Mój przy intensywnej eksplatacji przez półtora roku i nadal 0 problemów. Tyle że po wyłączeniu gry czekam 5 minut w dashboardzie, gdy płyta już nie kręci żeby na niskim obciążeniu się schłodził i tyle. Falcony wcale nie są złe, ale jak się dba tak się ma...

9. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    najczęściej konsole zdychaja między 1,5-2 lata, także wszystko przed toba.

10. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Za pół roku wyjdzie kolejna generacja X360 i okaże się że jednak te jaspery nie były aż tak niezawodne . Zresztą sam mam falcona i nie mam z nim żadnych problemów , a czasem lubię "przysiąść" nad jakąś grą i zrobić 6-7 godzinną sesję w jakąś grę ( lub kilka ) bez wyłączania konsoli . Więc nie piszcie bajek jakoby falcony sypały się po paru dniach gry bo to bzdury !

Co do tematu : ja bym brał konsolę z JTAG -iem , ma o wiele więcej możliwości i udogodnień niż zwykły ixtreme ( flash ) .

11. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    Ja mam falcona od roku i ZERO RRod, nic w nim nie robiłem (nie licząc przeróbki :p). Działa bez zarzutów. Więc jak chcesz grać offline lub za pośrednictwem XLink Kai to bierz Falcona z JTAG, jak chcesz grać na XBL to bierz Jaspera z LT 1.1. Krótka piłka :)

Edit.:
    Ja bym wziął konsolkę z JTAG-iem, tak jak to napisał kolega wyżej ma o wiele więcej możliwości. Na takiej konsolce możesz również grać multiplayer za pośrednictwem XLink Kai (o ile masz dobry internet, więcej na: www.xlink360.prv.pl).

12. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Za 800zl moge miec arcade jaspera z XBR nowego + dysk 20gb jak chcesz.

13. elvisopl

elvisopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zdecydowanie trzymałbym się oferty kolegi powyżej. Wszystko zależy od gotówki, którą posiadasz na ten sprzęt. Falcon'a w dalszym ciągu odradzam. Praktycznie wszystkie konsole z RROD a było ich ok., 20 z którymi miałem do czynienia to Falcon'y i jeden Xenon. Oczywiście proporcje te mogą wynikać z faktu, że Falcon'ów po prostu najwięcej się rozeszło a co za tym idzie najwięcej ich pada, dlatego cieszą się tak złą opinią.

14. komar93

komar93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
  15. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    Ja bym wziął konsolkę którą proponuje -=DEXTER=-. Nie patrz się na to, że dają ci dysk 60GB przy konsolce. Jak masz JTAGA to możesz sobie nawet dysk i 500GB podłączyć.

hmmm, może poparł byś swoją wypowiedź jakimiś argumentami.

Wczytywanie...

Poleć forum