1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FALCON - można na procka stosować Liquid Pro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marceliii, Grudzień 1, 2009.

1. marceliii

marceliii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam Kolegów
    Jestem świeżym użytkownikiem XBOX-a
    Z racji tego iż jest to model FALCON jako piorytet postawiłem sobie poprawę chłodzenia procka i chcę wymienić pastę na procku , która podobno jest felerna .
    Może mi ktoś doradzić czy zamiast tej standardowej mogę zastosować Coollaboratory Liquid Pro ?
    Jej główną wadą jest brak możliwości stosowania na elementy aluminiowe , a niestety nie mam pojęcia jak one wyglądają w przypadku Xa , może ktoś się podzielić tą cenną informacją .

Poza tym podrzucie jak jeszcze można poprawić chłodzenie poza zmianą pasty ?
    ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    odpuść sobie jak wszystko działa ,poza tym w xboxie są aluminiowe radiatory

4. Zero

Zero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie jak kolega wyżej pisze odpuść sobie bo nie robi się nic na siłe. Po co naprawiać coś co się nie zepsuło? Ja mam Falcona już rok i działa bez zarzutu. Poza tym kilka już osób było tak mądrych jak ty a potem piszą że po wymianie pasty i ROD wyskoczył

5. marceliii

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiesz , nie każdy do końca wie jak należy nałożyć pastę i potem mogą być problemy , nie jednego procka w PC po kimś poprawiałem i już różne cuda widziałem .
    :)
    No właśnie problem w tym że chciał bym zapobiec temu ROD-owi , bo jak już będzie miał miejsce to może być już po konsoli , a gwarancję stracę w piątek przez moda .
    :(

P.S. Byłem pewien na 100% że jeden z radiatorów jest miedziany ?!
    :(

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jeżeli stara wersja konsoli to miedziany , jest ten od CPU i alu od GPU
    jak nowsze wersje xboxa to alu od CPU i alu od GPU ale z miedzianym rdzeniem od heatpipe

7. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Nic z konsolą nie rób. Ja kiedyś korzystałem dokładnie cały dzień (7-22) w sobote i niedziele i konsola była włączona w nocy(ściągania z live) i nic się nie stało.
    jak działa nie ruszaj.

8. marceliii

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oki panowie , w takim razie nic nie ruszam i na razie zostawiam jak jest .
    Dzięki wszystkim za udzielenie pomocy .
    :)

A tak poza tematem to może ktoś z Was zna kogoś z forum z śląska kto w ramach zamiłowania do Xa lubi przy nim czasami podłubać za jakieś tam symboliczne browarki , chodzi mi dokładnie o moda .
    :D

Wczytywanie...

Poleć forum