1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon + RGH ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Peper82, Marzec 28, 2013.

1. Peper82

Peper82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witajcie.

Opiszę najpierw mój problem:)

Swego czasu wgrywałem do mojego X'a nowego LT (któryś już raz z rzędu), niestety najprawdopodobniej miałem problem z uziemieniem i padł mi kontroler sata DVD-Romu na płycie głównej.
    Objawia się to tym, że tacka od DVD ciągle się wysuwa, z poziomu Xbox'a nie mogę zamknąć/otworzyć tacki.
    W sumie to konsola się zachowuje identycznie z wpiętym napędem i bez niego.

Konsola troszkę już leżakuje w szafie i tak się zastanawiam czy założenie RGH ma tu sens.
    W sumie nie potrzebuje DVD, a konsola jest ogólnie sprawna i nie wiele grana.

Czy do tak uszkodzonej konsoli można założyć RGH i będzie to śmigało ?
    DASH jest dość stary, od zakupu w 2008r nie updejtowałem go.
    Ogólnie to chciałbym odpalić na niej Kinecta i trochę się przed TV poruszać.

Proszę o wypowiedzi i rady;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    będzie chodzić

Wczytywanie...