1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon wywietrzniki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szamal1996, Wrzesień 25, 2011.

1. szamal1996

szamal1996 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ostatnio czytałem zimnym powietrzu lecącym x360 Falcon 2006r. . U mnie leci ciepłe ale czy mimo to czy powinienem wymienić jakąś pastę?. Proszę o odpowiedz i instrukcje jak to zrobić (najlepiej też foto)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    oj młody po 1. w 2006 nie było falconów po 2 jak może odprowadzać zimne powietrze skoro konsola podczas działania wytwarza ciepło ? a pastę niby powinno wymieniać się raz na rok z tego co słyszałem w starszych wersjach xbox'a ale to też nie da ci 100% pewności ,że x-klocek z 2006 nie padnie.

4. szamal1996

szamal1996 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sory sory mam xenon;p

Wczytywanie...

Poleć forum