1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

falcon z 2008 ciągle łapie roda . Dlaczego??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maXiking, Kwiecień 15, 2010.

1. maXiking

maXiking Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mój xbox poraz 3 złapał roda w przeciągu tygodnia. Roda którego naprawiam przez odłączenie chłodzenia i włączenie xboxa tak żeby wyskoczyły 2 diody oznaczające przegrzanie i później po złożeniu jest już ok.
    Pytania
    1. Dlaczego rod powraca?? (kolega naprawił około pół roku temu tak xboxa i działa do dzisiaj )
    2. Jak mogę go naprawić nie wydając za dużo kasy (w mojej okolicy naprawiają roda za 170 zł !!)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    bo go nie naprawiasz tylko dobijasz. Masz zimne luty pod GPU na bank. Bez profesjonalnego sprzetu ja bym sie wogole za to nie zabieral. Poza tym zasada prosta - jak chcesz miec zrobione dobrze to musisz zaplacic.

4. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

1.Po pierwsze jak naprawił, jakimś domowym sposobem, czy maszyną? Jak to pierwsze to wiadomo czemu. A jak to drugie(w co wątpię) no to cóż nie da się idealnie naprawić, a najskuteczniejszym serwisem jest serwis ms, który od razu wymienia konsole lub jej elementy.
    2.Trochę za drogo, ale naprawa kosztuje 100-150zł, poniżej tej ceny to już nie jest profesjonalny serwis.

ps.żeby było ściślej mówiąc maszyna, nie miałem na myśli lutownicy;)

Dokładnie, a poza tym, ,,dzięki" tej ,,naprawie". Możesz sobie już darować naprawę i kupić nową konsolę, bo potem po miesiącu po dwóch znowu padnie.

5. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Najlepiej napraw konsole w najtańszym serwisie i jak najszybciej sprzedaj... niestety miałem podobny przypadek - najpierw wyskoczył mi RROD potem 2 razy e74 i sprzedałem konsole, a teraz mam już nową i nie muszę się narazie martwić że wyskoczy mi jakiś błąd

6. the_bart123

the_bart123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hehe - to juz wiem skad bierze sie taki shit na allegro :)

Wczytywanie...

Poleć forum