1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon z zamieninym napędem (LiteOn na Samsung)...

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez maxoff, Październik 12, 2013.

1. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miałem wczoraj dziwny przypadek... otóż konsola Falcon z 2008r. ze SPOOF'owanym napędem Samsung MS28 (powinien być oryginalnie LiteOn 16D2S).
    Owszem nie chciał iść update dasha wiec wrzuciłem do napędu STOCK dla MS28 + KEY (bez spoof'a), aktualizacja przeszła bez problemu.
    Następnie wrzuciłem w napęd LT+2.01 (bo takowy jest najwyższy dla Samsunga) i niby wszystko OK - ale napęd nie czyta żadnych gier XGD3 (komunikat o przetarciu płyty szmatką...).
    Pytanie czemu ?
    Kiedyś miałem kilka podobnych konsol i bez problemu wymieniając LiteOn'a na np. Samsunga z LT+2.01 (wgrywając sam DVD KEY do CFW) wszystko śmigało, a w tej jednej nie chciało...

2. Lotnik421 Xbox One

3. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Wydaje mi się że gry z xgd3 nie będą tak smigac, chyba ze na to lt+2.01 dla samsunga gry trzeba inaczej wypalic niz na lt+3.0.
    Ja mialem 2 takie przypadki i zawsze musialem zmieniac naped na oryginalnego liteona.

4. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na LT+2.01 wszystko śmiga tak samo nagrywane jak na LT+3.0.
    Zresztą wcześniej miałem 2 podobne sytuacje i gry XGD3 normalnie działały na Samsungu, a na tej jednej konsoli nie...

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Kiedyś dobrze napisane. Teraz musi być inny napęd

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

6. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Kiedyś miałem na myśli ze 2-3mc. temu...
    Taki sam przypadek napęd Samsunga ze spoofem na LiteOna i wszystko śmigało po zdjęciu spoofa i wgraniu do Sammiego LT+2.01, a w takim samym przypadku z przed kilku dni niestety XGD3 nie prażą...
    Właśnie tu mam zagwostkę czemu tak jest ?

7. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Było już na forum kilka razy, Liteona można zmienić na max. Benq bez spoof-a żeby działały XDG3 (wywali error po update, wyciągasz pena i działa).
    Zmieniał to dashboard itd, powinieneś wiedzieć takie rzeczy jak się trudnisz w temacie.
    Xbox 360 system software - Wikipedia, the free encyclopedia do poczytania zmiany.

8. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Widzisz nie przeczytałeś uważnie mojego 1wszego postu...
    Pisałem w nim że miałem 2 jednakowe przypadki (konsola Falcon z wymienionym napędem LiteOn i w jego miejsce włożonym napędem SAMSUNG ze spoofem na Litka - bo tak kiedyś dawno przerabiało się LiteOny że na ich miejsce wkładało się Samsunga ze spoofem) i w jednej konsoli po wgraniu LT+2.01 gry z XGD3 śmigały od strzała (co nie powinny), a w drugiej konsoli nie śmigały (tak jak powinny) - i tu mam zagwostkę czemu tak było ???
    Obydwie konsole to Falcony z datą 2008 lipiec/sierpień więc na 100% powinny mieć oryginalnie napęd LiteOn.
    A to że dash zmieniał no to bez przesady wiem o tym i stąd wgrywałem stock'owy FW do Samsungów - by przeszła aktualizacja..... :02.47-tranquillity:

9. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Może w jednym napędzie pada Ci powoli laser albo cuś temu jedna konsola działa a druga nie.

Wczytywanie...

Poleć forum