1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon za 300 zł, opłaca się?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ciesiel91, Lipiec 24, 2011.

1. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na wstępie napisze "tak wiem - nie jestem już świerzakiem", lecz mam dość pilną sprawę i potrzebuje pomocy forumowiczów, a prawda jest taka, że dział ten jest najczęściej odwiedzany. Przejdźmy jednak do sedna sprawy. Mam możliwość zakupu konsoli xbox 360 arcade falcon. Sama konsola, beż dysku, okablowania i pada. Najważniejsze dla mnie jest, to, że właściciel zawsze grał na oryginałach - konsola nigdy nie była otwierana, naprawiana i nie była przerabiana. Xbox służyłby do rozgrywki na xbl, więc wydaje mi się, że oferta jest atrakcyjna. Cena jaką musiałbym zapłacić, to 300 zł. I tutaj właśnie pojawia się moje pytania "Czy cena jest dobra i czy się opłaca?". Oczywiście zasilacz, pada, dysk i kabel hdmi już mam i nie będzie konieczności dokupowania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    ja bym brał za 300zł chociaż jak bym mógł to bym dodał trochę kasy i kupił jaspera.Jednak jak będziesz dbał o konsole to bierz falcona bo okazja jest :)

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jak jest zadbana to się opłaca :)

5. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    tak, sam mam falcona już 3 roczek i chodzi jak nowy.

6. CiApO PoLaNd

CiApO PoLaNd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dom
    Dołożył byś 200 zł może nawet nie całe i kupił byś nową konsole z całym okablowaniem, moim zdaniem to się nie opłaca :p

7. Pshemckoo

Pshemckoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja swojego falcona kupiłem za 450 zł, (okablowanie, pad, kilka gier) opłacało się kupić.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Chyba chciałeś napisać 300 zł :) za 500 zł nie kupi nowej konsoli.

9. GreenPeace

GreenPeace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Moim zdaniem, nie opłaca sie, może jeśli wytargujesz konsolkę do 250 zl ; ) Wtedy owszem, doradzam zakupu, lecz za 300 zł sama konsole ? Niee :) W dodatku flacon :p

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Moja pierwsza propozycja, to było 250 zł, jednak dla sprzedającego to za mało więc zaproponowałem 300 zł i się zgodził. Ja xboxa jednego już mam, tylko przerobionego. Ten będzie służył tylko do gry w Call of Duty, Halo i FIFE na xbox live, więc wydaje mi się, że nie ma sensu wydawać pieniędzy na nową konsolę, skoro to tylko kilka gier. Wydaje mi się, że posiadanie dwóch konsol, to właśnie najlepszy sposób, żeby pogodzić dylemat "przerabiać, czy nie przerabiać".

11. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Dokładnie , dobrze myślisz po co ci slim jak będziesz grał tylko trochę , trochę drogo bo ja chce sprzedać ze wszystkim ( okablowanie i jedna oryg. gra albo 2 ) za 450zł tyle że przerobiona lt+ , ale jeszcze nie po aktualizacji więc łatwo można mieć oryginalny FW , za 280 max bierz , 300zł to trochę drogo chyba że dorzuci pada albo jakąś gierkę

Wczytywanie...

Poleć forum