1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon zawiesza się.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawelxc, Czerwiec 18, 2014.

1. pawelxc

pawelxc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem otóż mój falcon zawiesza się nieraz podczas ładowania profilu, ladowania dasha ( kiedy logo wyskakuje podczas włączania ) oraz czasami podczas grania. Nie wyświetla się żaden rrod oraz żadne artefakty na ekranie. Po prostu konsola przestaje reagować i jedyne co pomaga to reset. Dzieje się tak od półtora miesiąca. Konsola ma wymienioną pastę na MX-2 oraz wentylatory przerobione na 10V. Zauważyłem że gdy konsola jest zimna wtedy łapie zawiechę lecz po 1-3 razach włączenia gry problem znika nieraz na kilka godzin grania a nieraz po godzinie znowu się zawiesi. Próbowałem grać i z dysku i z płyty jednak ciągle to samo. Czy przyczyną może być pamięć gpu i danie termopadów od dołu aby przycisneły je do płyty głównej pomoże ? Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Moze masz zimne luty na plycie glownej lub mikropekniecia. Dlatego na zimnej sie wiesza, a na rozgrzanej chodzi dobrze.

4. pawelxc

pawelxc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm a jeżeli już to gdzie szukać przy takich przyczynach ?

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Takie są pierwsze objawy rroda. Falcon się sypie i zbliża się to co nieuniknione. Świeć panie nad jego duszą.

Wczytywanie...

Poleć forum