1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Falcon

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez adi139, Grudzień 14, 2011.

1. adi139

adi139 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Myślę o zakupie konsoli z RGH, nie chcę jej słać po serwisach nigdzie, żeby to robić, wolałbym kupić już gotową. Problem z tym, że na allegro są same falcony. Czy są one bardzo awaryjne? Boję się, że kupię konsolę i padnie mi w ciągu kilku miesięcy, a tego bym nie chciał. Gdybym kupił i by padła to czy reballing rozwiązuje wszystkie kłopoty długoterminowo?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Kupuj tylko JASPER dobrze Ci radze...

4. Serwis24lw

Serwis24lw Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobry, przekulowany Falcon jest bardzo dobrym pomyslem. Szczegolnie ze czasy glitchu sa rewelacyjne.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    falcony to złom co by z nimi nie było robione ,tylko jasper i slim

6. Zaborov

Zaborov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
    Myślę że falcon dobrze traktowany starczy na pare dobrych lat.
    Znam osoby co mają falcona 2 lata
    znam osoby co padł im po miesiącu.
    Ja miałem falcona przez 3 miesiące ale się bałem sprzedałem i kupiłem slima.

7. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Sam jesteś złom mam falcolna już 3 rok i nigdy z nim nie miałem problemów.

8. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Moim zdaniem kupno konsoli dziala na zasadzie chybil/trafil, a gadka ze jakis model to zlom to glupota sam mam ZEPHYRA sluzy mi 4 lata i smiga jak nowy :D

9. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    wiadomo, ze to loteria ktora konsola padnie a ktora nie, ale wieksze szanse na dluzsze dzialanie maja JASPERY wiec po co inwestowac w inne niepewne modele i zyc w ciaglym strachu, ze cos sie zepsuje??
    Widocznie stare modele zasluzyly na miano "zlom" ze wzgledu na swoja awaryjnosc z nikąd to sie nie wzielo...

Tak wiec lepiej kupic Jasper i spac spokojnie :)

10. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam kumpla z falconem, miał go tylko raz w serwisie na e74 i to dwa lata temu,więcej nic się nie psuje ,gra nie raz -jak dobra premierka ,po 6-8h.Sam mam falcona za pół darmo od miesiąca i jakoś trybi na razie . ;)

11. Johny8564

Johny8564 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zależy jak poprzedni właściciel dbał o sprzęt.Jak grał dziennie po 6h/8h to konsola długo nie pociągnie.

12. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już ciągnie długo ,po naprawie 2 lata,mówiłem że 6-8 jak fajna premiera typu rdr czy gow 3 ostatnio.

13. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
  14. djseban

djseban Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    Jeżeli chodzi o Falcony to jestem od 3 tygodni posiadaczem nówki ;d. Oczywiście jak dostałem to od razu własnoręcznie zrobiłem JTAGa. Jeżeli chcesz utrzymać Falcon'a długo przy życiu to polecam najprostsze rozwiązanie: zmiana pasty termoprzewodzącej i jeżeli masz JTAG albo RGH - wiatraki ustawić na 80%. Prosta recepta. Przed zmianą pasty obserwowałem temperatury - na normalnych ustawieniach wiatraka miałem na CPU 54'C a na GPU 60'C. Po podkręceniu wiatraka (oczywiście w FSD) do 80% temperatury spadały do 50'C CPU i 55'C GPU. Gdy grałem podnosiły się o jakieś 5 stopni. Po zmianie pasty termoprzewodzącej - 41'C CPU/44'C GPU w idle, a w grze 44'C CPU/46'C GPU. Jasper od Falcona różni się w zasadzie tylko zmianą GPU na 65nm proces produkcyjny przez co generuje mniejszą temperaturę. Obniżając temperaturę, automatycznie znacznie zmniejszasz prawdopodobieństwo RRoDa. Szczerze mówiąc to kasę na reballing mam odłożoną, bo jedynie ołów gwarantuje brak RRoDa. Wystarczy tylko mieć trochę wiedzy i dbać o sprzęt żeby nie padł zbyt szybko.

Pozdrawiam

15. tomcio989

tomcio989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pszczyna
    ja mam falcona od 3 lat albo 4 i ani jednego problemu nie miałem .

PozdrawiamxD

16. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Stary XENON z 2006r, bez HDMI, po serwisie M$ ( wymienili napęd + zrobili coś z chłodzeniem ), działa do dziś bez żadnych problemów, ani jednego RRoD'a ; ) jeśli siądzie, kupuje slima. Kolega miał dwa JASPERY. Oba umarły z powodu RRoDa.

17. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ja miałem flakona i 2xrrod na gwarancji - więc sprzedałem naprawioną - mój znajomy kupił w tym czasie innego flakona też nówkę i też rrod - po tym niemiłym doświadczeniu kupiliśmy jaspera i jest święty spokój - co najlepsze mnie flakon padł po 18miesiacach a koledze po 20
    odradzam zakup bo nie dość że mało grałem i stała w poziomie to stała na otwartej przestrzeni więc użytkowanie niewiele pomaga na rroda - a te osoby co mają dłużej są fuxiarzami i tyle bo trafili dobry egzemplarz

18. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam falcona ponad 3 lata o dziala dobrze pozatym mozna podkrecic wiatraki i temperature trzyma jak slim

Sent from my Blade using Tapatalk

19. Decth

Decth Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanko,mam falcona i dostał rroda (RAM).Konsola z końcówki 2009roku.Oddałem go do naprawy i czy mam go sprzedawać czy nadal na nim grać,jak sądzicie ??

20. kiko

kiko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tychy, Poland
    Ja mam Falcona z 2008 roku - nie mam z nim zadnych problemow a czasami jak dzieciaki dorwią pady to chodzi kilkanascie godzin - gry filmy itd itd

Wczytywanie...

Poleć forum