1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallot 3 problem z save

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez fincz, Kwiecień 24, 2009.

1. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam problem z falloutem 3. Gra nagrana jest na verbatimie i zainstalowana na dysku ale niestety jak chce wczytać zapisane grę albo chociażby wejść w menu wyboru "load'a" to wywala mi błąd bym przeszyscil płytkę. Włączyłem profil brata i u niego nie występuje taki błąd. Czy możliwe ze uszkodzeniu uległy savy zapisane na karcie pamięci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeMoH

DeMoH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak, jest to możliwe.

4. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    @UP
    co ma wspolnego save z dysku z odczytem plytki o_O?

@TOP
    sprubuj usunac save,jedyna rada...

5. fincz

fincz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    miedzianek mogę spytać co ma wspólnego płyta jeśli gra ładowana jest z dysku. Możliwe ze wyskakuje taki komunikat gdyż producenci gry nie przewidzieli takiego typu błędu gdy gra wykracza się przy odpaleniu save'a i wyskakuje komunikat ze płyta jest brudna mimo ze gra leci z dysku...

Wczytywanie...

Poleć forum