1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 3 amunicja

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dziend0bry, Czerwiec 24, 2010.

1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Witam. Własnie kupiłem Fallouta 3 i jestem już w Megatonie. Stracielm amunicje to wiatrówki, a nie mogę iśc dalej,bo ginę :D Gdzie mogę kupić nową broń ew. amunicje do wiatrówki? Skład przy kraterze - nie maja amunicji do tej cholernej wiatrówki :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    a czemu akurat wiatrówka? Wychodzisz z Megatony i w pobliżu pewnie kręci się jakiś ziomek z obwoźna karawaną, jeśli masz na tyle kapsli to kup od niego albo samą amunicję albo nową broń, ja rozwiązałam ten problem w taki sposób, że wychodząc z Megatony ruszyłam w świat na Stołeczne Pustkowia i spotykając pierwszego lepszego supermutanta załatwiłam go na pięści i przejęłam jego karabin, po czym wróciłam do miasta i kończyłam watek fabularny, pamiętam że tam chyba była Zbrojownia (gdzieś obok Saloonu) ale jak kojarzę- cały czas zamknięta.

4. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    zrobiłem tak : poszedłem do tego gościa z baru, który chciał wysadzić megatonę, potem wydałem go szeryfowi, nastepnie ten go zabił i zabrałem mu bron. tą bronia zabiłem tego chama i trochę dobrze było. teraz jestem już w waszyngtonie i robie questa dla three doga. a zbrojownia - masz racje, caly czas zamknieta.

5. stomil-olsztyn

stomil-olsztyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczytno/Olsztyn
    a żeś zwalił achievment jest za to jka uratujesz szeryfa przed tym zbirem zanim go zabije. ale to ci mowie jak drugi raz bedzie gre przechodzil ;d

6. stonecrusher001

stonecrusher001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    W ciele tego szeryfa jest właśnie klucz do zbrojowni. Tam w środku jest robot z jakąś bronią plazmową, więc na początku gry raczej się go nie pokona.

A w środku jest tylko kilka broni i trochę amunicji.

7. ciopcia

ciopcia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak nie masz amunicji to poczekaj okolo 48 h i w sklepach bedzie znów dostępna

Wczytywanie...

Poleć forum