1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 3 DLC - o co kaman.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PonczeQ, Maj 26, 2010.

1. PonczeQ

PonczeQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sky-NET :D
    Witam. Czytałem wiele tematów na naszym forum, ale nie znalazłem tego co szukałem. Problem polega na tym, że po uruchomieniu gry nie dostaję żadnego komunikatu, aby rozpocząć dodatek, np. Operation Anchorage. Mam Fallout 3 w wersji angielskiej no i 4 dodatki - Game of the Year Edition. Na wszelkie sposoby próbowałem to odpalić, Fallout 3 + dodatki są zainstalowane na dysku - w grze Fallout 3 w Downloads pokazuje mi się, że są te dodatki, no ale co z tego. Proszę o jakąś pomoc.

Pozdrawiam
    PonczeQ

Wczytywanie...

Poleć forum