1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 3-Edycja Kolekcjonerska

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Gorgonsky, Lipiec 8, 2010.

1. Gorgonsky

Gorgonsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zamierzam kupić grę Fallout 3-Edycja Kolekcjonerska, lecz nie wiem czy warto...
    Możecie powiedzieć co nieco o tej grze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Bardzo warto...i to za taką cenę...Świetna gra...

4. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiesz co to za gra, a chcesz kupić edycję kolekcjonerską?

Hmm... Seria Fallout to postapokaliptyczny RPG(Stany zjednoczone kilkaset lat po wojnie atomowej z Chinami). Ludzie uciekli do podziemnych schronów zwanych kryptami. W części 3 (nie martw się jeżeli nie grałeś w poprzednie części, w mig załapiesz o co chodzi, bohater jest inny i poznajesz go od samych narodzin) zostajesz zmuszony do opuszczenia bezpiecznej krypty i wychodzisz na pustkowia, pełne robotów, bandytów i zmutowanych stworzeń. No ale bez obaw przyjaciół też znajdziesz, właściwie to wychodzisz z krypty w poszukiwaniu ojca. Gra polega na wykonywaniu zadań od NPC(jak każda rpg), tyle, że rozgrywkę możesz prowadzić z perspektywy pierwszej osoby(ew. 3), jeżeli grałeś w TES IV Oblivion, to fallout 3 chodzi na tym samym silniku niestety, co do edycji kolekcjonerskiej to zawiera figurkę Vault-Boya, jest to taka rysunkowa postać używana do wizualizacji perków(dodatkowych zdolności, a przez wizualizację mam na myśli, że np. w perku "znawca spluw" Vault-boy zostaje przedstawiony jako ekspert od broni, z pistoletem w ręku), Vault-Boy był także postacią widniejącą na przedwojennych plakatach zachęcających cywili do schowania się w kryptach, oraz w kampanii reklamowej o tym samym celu. Edycja kolekcjonerska jest zapakowana w metalowe pudło, które okazuje się być - PUDEŁKIEM ŚNIADANIOWYM, a tak to standardowy szit typu artbooki i bonusowe płyty.

Trochę się rozpisałem, mógłbyś być tak miły i podziękować, zaraz foty wkleję.

5. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    edycja kol. kosztuje 59.99 wiec ja sie mu nie dziwię...

6. Nikelski

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wyszedł Fallout 3 z polskim dubbingiem na konsole, miałem wtedy ps3 i kupiłem edycję kolekcjonerska za 259 zł, no, ale to było 2 lata temu :mad:

7. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Gdzie ed. kolekcjonerska kosztuje 59.99? Na ultimie do tej pory znalazłem najtańszą 79.99

8. Nikelski

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Allegro - szukajcie, a znajdziecie!

9. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Faktycznie jest i to za 49.99
    Jakoś przeoczyłem pierwszą pozycje.

10. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    kolekcjonerka jest zaje.bista - a ta walizeczka mmmmmm....... - sam czekam za paczką z tym zestawem.

jedyny minus - na wersji PL nie działa DLC

11. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    ja tam wzialem kolekcjonerke, gre sprzedałem i kupilem wersje GOTY :D

12. Nikelski

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szkoda, że GotY nie jest po polsku, każdy mówi, że angielskiego się uczy, ale w praktyce często są zdania, że trudno je sobie przełożyć, nawet po wieloletniej edukacji

13. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Fallout 3 nie jest aż tak skomplikowany do zrozumienia. Wystarczy nawet podążać za paskiem na 'radarze' :) CO do wersji GOTY, to szczerze powiedziawszy z wszystkich dodatków podobały mi się zaledwie dwa :) + to że można do 30 poziomu cisnąć. Krótko mówiąc jeżeli robisz gry na100 % i nadal Ci mało to GOTY jest jak najbardziej dla Ciebie. Jeżeli szybko nudzisz się grami daruj sobie i kup kolekcjonerską ( podstawowy Fallout i tak jest długi - misje poboczne ) dla fajnego pudełka :)

Pozdrawiam

14. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    mam pytanie, w grę grałem z 2 lata temu temu, lecz za bardzo nie przypadła mi do gustu, zapewne przez brak j.pol (wielu zdań nie rozumiałem, a dialogów było dużo), czy teraz jeżeli kupiłbym grę w całości po polsku, moje odczucia do niej by się zmieniły?

15. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Ja grałem na kompie lecz gra odrzuciła mnie z powodu licznych błędów. Wersja kolekcjonerska już napewno była po kilku patchach i poprawach więc wszystko powinno być miodzio. Sam zamawiam w sobotę sobie ed. kolekcjonerska.

16. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Ta gra mnie odrzuciła, sam świat mnie odrzucił (Fan TES'a).

Sam postapokaliptyczny świat jest 'dziwny', nie rozumiem fenomenu tej gry =P

17. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Gra jest fenomenalna dla ludzi którzy lubią taki klimat, a widać wielu takich jest. Ja osobiście wolę bardziej klimaty F3 niż TES'a choć fanem nie jestem żadnej z tych gier, za to uwielbiam klimaty a'la ME czyli kosmos, inne cywilizacje, super technologie. Ale jak to mówią o gustach sie nie dyskutuje :)

18. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupiłem jakiś czas temu. Wtedy na Allegro były po 79 zł bodajże. Jako edycja kolekcjonerksa nie jest zła. Pudełeczko, które może służyć do przechowywania gier, artwork, figurka. Najbardziej brakuje soundtracku :(. Szkoda, że z polska wersją nie działają DLC :(.

Edycja kolekcjonerska pojawiła się na rynku w tym samym czasie co normalna przecież, więc jak mogłabyć spatchowana?

19. Prz3mo

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    Wiedziałem, że ktoś sie doczepi, choć poprawiać mi sie nie chciało. Wiem, że wszystkie wersje wychodzą równo, a jedynie GOTY po jakimś czasie. Chodziło mi o to, że są te patche dostępne. Wkładam płyte w napęd i sie aktualizuje, wtedy jest miodzio. Ja grałem zaraz po premierze i nie było żadnych patchy, to musiałem unikać części baru w 1 mieście tym z bombą bo jak zagadywał mnie koleś przy stoliku to mnie wywalało.

20. Nikelski

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem jak ty, ale dla mnie ślepe podążanie "za paskiem na radarze" jest głupie, zwłaszcza w grze RPG gdzie fabuła jest ważna. Twoim sposobem mogę grać w Fife albo w jakieś wyścigi, ew. FPS'a nastawionego w większości na akcję, a nie fabułę. Co do wersji GotY to najbardziej mam chrapkę na Point Lookout i Mothership Zeta, główny wątek jest średni, The Pitt za mroczny jak dla mnie, Broken Steel, no cóż niewiele wiem o tym dodatku, Operation Anchorage jest lipny, jakiś wojskowy symulator, brak fabuły samo strzelanie praktycznie.

21. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ja kupiłam kolekcjonerkę bodajże za 89zł ale i tak uznałam że warto (jakis rok temu), moim zdaniem gra wymiata (faktycznie dla fanów takiego klimatu) myślę że dobra pozycja na konsole która wciągnie na bardzo długo, sama ukończyłam 3 razy:D a zaczeło sie od pożyczonej wersji Eng na ps3. Dodatki: "Operation Anchorage" i "The Pitt" jedynie "przetestowałam" na kompie, wielka szkoda że właśnie nie są kompatybilne z PL wersją- a mogły by byc ciekawym dodatkiem do kolekcjonerki (chociaż jeden z pięciu)

Wczytywanie...

Poleć forum