1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 3 GOTY - problem z dodatkami...

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez fryc88, Grudzień 21, 2010.

1. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Jak w temacie, pobrałem dwupłytową edycję Fallouta 3 - GOTY, na dwóch płytach, pierwsza płyta to podstawka gry, druga płyta to 5 dodatków. Do gry mam zainstalowany TU 3, wszystko rozpakowane IsoExtract, gra wrzucona do folderu z grami a dodatki do Content. No i po uruchomieniu gry, załadowaniu save-a brak jakichkolwiek informacji o dodatkach, w Downloaded tez nic nie ma, dodałem przedmiot do ekwipunku z The Pitt i nie ma go w ekwipunku, czyli dodatki nie działają... Sprawdzałem też na innej wersji gry, którą kiedyś miałem nagraną na płytę, efekt ten sam. XM360 dodatki widzi, są odblokowane, przy jednym wywala jakiś komunikat, ale mój CRT jest tak genialny że nie mogę odczytać co tam jest napisane.
    Da się to jakoś obejść bez wypalania płyty z dodatkami? Nie po to robiłem JTAGa żeby teraz jeszcze płyty wypalać :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie mam Jtaga ale u mnie z płyty jak pamiętam to też chyba "nie widziało dodatków" - odblokowują się one jak jesteś w danym miejscu na mapie np. idę sobie w prawym górnym rogu mapy, patrzę jakiś wrak leży, podchodzę i jeb - zaczyna się misja z dodatku "motership zeta". Wejdz sobie na fallout wiki to tam masz napisane jak rozpocząć każdy dodatek.

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Wiem, pamiętam, o ile pamiętam to The Pitt nadawało sygnał radiowy i byłem w tym miejscu i nic...

Jeszcze jedna ciekawa rzecz, otóż ściągnąłem każdy dodatek z osobna, ale tak samo, jak i w wersji z drugiej płyty edycji GOTY Yaris Swap się wysypuje, błędem w stylu że nie ma dostępu do pliku. Niezbyt to rozumiem.

Wczytywanie...

Poleć forum