1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 3 Goty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Andrzej117, Listopad 24, 2011.

1. Andrzej117

Andrzej117 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witka

Zamierzam sobie kupic w najblizszym czasie xboxa. Mialem kiedys, sprzedalem, potem kupilem ps3. Jakos mam ochote znowu popykac w halo.

Mam pytanko: Na Ps3 mialem Fallout 3 Goty ktora strasze problemy robila, jezeli chodzi o dodatki. Zawieszala sie, skakala, czasami po dwie klatki na minute, grac juz nie szlo... :(

Jak to wyglada z ta edycja na xboxa? czy takie same sa problemy czy da sie jakos ukonczyc te dodatki na goty bez wiekszych problemow?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Nie miałem jakiś negatywnych odczuć na X360. W późniejszym stadium gra zwalnia, na każdej platformie, a jest to spowodowane zjeba*ym systemem zapisów gry. Ale żeby jakieś zwisy czy coś w tym stylu to nie.

4. Andrzej117

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz! czyli dalo sie w miare plynnie pograc. no mowie na ps3 to mialem chwilowo po kilka klatek na minute, z czasem mozna bylo zwariowac i przestalem grac, szkoda bo przeszedlem prawie wszystko tylko mi zostaly w zasadzie dwa dodatki...

a jak tam new vegas (bo nie gralem jeszcze) da sie wkoncu w ta gierke zagrac po nowych latkach??? czekam na wersje complete i mam nadzieje ze bedzie w miare grywalna

5. leevvy1234

leevvy1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra zaczyna się trochę psuć , bo to przez system zapisów...Strasznie nie wyszedł im...Na każdej platformie występują tego typu błędy , więc Xbox Ci tu duzo nie da , chociaż nie wiem... Na Xbox'ie nie grałem , tylko na PS3 , i też mi wariowała , ale nie tak dużo , chociaż na razy to było na prawdę irytujące. Co do New Vegas ... według mnie lepsza od Fallout'a 3 , chociaż sporo osób też mówi , że Fallout 3 jest lepszy :D Ja bym brał New Vegas :D DLC też są bardzo fajne :) Ale jak narazie nic nie wiadomo (chyba) o wersji Complete. Poziom grywalności tej gry jest bardzo wysoki :D Wciąga bardzo :) Jeżeli mam przedstawić sytuacje to u mnie wygląda ona tak :

Fallout 3 - 8+/10
    Fallout New Vegas - 9-/10

6. Andrzej117

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdziesz czytalem ze edycja complete ma wyjsc w lutym 2012...

Wczytywanie...

Poleć forum