1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 3 POINT LOOKOUT - problem.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Pirat Barnaba, Sierpień 23, 2009.

1. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Witam. Właśnie zapodałem sobie dwa dodatki do Fallouta 3. Mianowicie "Broken Steel" oraz "The Point Lookout". Posiadam angielską wersję gry oraz savy z polskiej wersji (ponieważ wcześniej na takiej grałem). Wczytałem grę, savy z polskiej wersji nie "gryzą" się z angielską. Mam już 40h w grze, chciałem zacząć grać w Point Lookout. Czytałem, że muszę wysłuchać jakiejś stacji radiowej. Jednak po 15 minutowym słuchaniu Enklawy i GNR nie "wpadła" mi żadna wiadomość do PipBoya. Postanowiłem udać się na miejsce, gdzie powinien czekać na mnie prom, którym udam się na bagna. Po drodze rozwaliłem kilku najemników szpona. Dotarłem na miejsce. Po statku, molo, i w ogóle dodatku ani śladu. Zastanawiam się czy Brokeen Steel będzie działał.

Wszystko pościągałem na 100% dobrze. Przy włączaniu gry pojawia się okienko z informacją o wczytaniu DLC. Czy mam jakiegoś buga? Może chodzi o te wcześniej zapisane gry na wersji polskiej? Poradźcie coś, bo zapłaciłem 7 dych za punkty i jak na razie nie jestem z tego zadowolony.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    wgrywałeś te dodatki na płytę? Czy od razu z kompa na HDD Xboxa 360?

4. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    lol, dodatki ściągałem z Xbox Live bezpośrednio na konsole. Jednak to już nie ważne poradziłem sobie z tym problemem. Rano pościągałem jeszcze raz dodatki i odpaliłem grę będąc zalogowanym do Xbox Live. Dopiero wtedy dostałem info w grze o dodatkach. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum