1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 3 - problem z questem Strictly Business [SPOLIER]

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez michalak01, Listopad 11, 2008.

1. michalak01

michalak01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam pewien problem w grze, ale nim go przedstawię ostrzegam przed SPOLIER'em!

Do rzeczy:
    Wykonuję questa Strictly Business, który wymaga zniewolenia dziwki "Red". Od gościa, który mi zlecił zadanie dowiedziałem się, iż babka rzekomo rezyduje w Tenpenny Tower. Problem w tym, że wykonałem wcześniej questa Tenpenny Tower (bez zabijania kogokolwiek) i po przybyci na miejsce okazał się, że są tam tylko Ghoule - ludzie się wyprowadzili.
    Ma ktoś pojęcie gdzie szukać Red???

Pozdr.,
    Michalak

Wczytywanie...

Poleć forum