1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fallout 3 - Szukam Broni

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez gumis, Czerwiec 26, 2009.

1. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wtam mam pytanie o grę Fallout 3 szukam broni i nie moge jej nigdzi znaleść POMOCY.
    Słyszałem i widziałem w filmikach że jest broń co można strzelać wszystkim nie tylko zwykłą amunicją ale np: misiem, puszkami, samochodzikiem, narzędziami, bakiem, butelkami, itp i nie moge znaleść tej broni(może ma ktoś tą broń). Wie ktoś może gdzie tą broń moge znaleść w jakim miejscu na mapie leży bądż w jakim pomieszczeniu sie znajduje???

Z Góry Dziękuje za Pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hm.. przyłącze się i zapytam: Skąd mam wziąć jakąkolwiek amunicje w tej grze? Sam początek gry... Kupilem w Megatonie amunicje, ale ta laska co sprzedaje już nie ma. Nigdzie się nie moge ruszyć bo ammo nie mam...

4. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Mam tak samo ja marwol - jestem w misji "Water of Life" i mam tyle amunicji co starczy na jednego przeciwnika ;/

5. Czech

Czech Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Kup schemat broni od tej kobiety co dla niej robisz podręcznik przetrwania w Megatonie, potem obok na stole go sobie zrób (części potrzebne do tej broni można od niej kupić).
    A co do amunicji, większość sklepikarzy jakąś ma. Jak wykupisz wszystko od nich poczekaj kilka dni to ich zasoby się uzupełnią. Najlepiej używać kilka broni które używają różne ammo. Ja np. mam karabin laserowy, szturmowy, bojowy i pistolet maszynowy.

6. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czech a czy to jest ta broń co można strzelać wszystkim???

7. ventrue

ventrue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubin
    GumiŚ: Tę broń musisz złożyć sobie sam, czytaj ze zrozumieniem...

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    ta bron to 'pakietnica' o ile sie nie myle,trzeba samemu ja zlozyc,jak amsz dodatki to ktorys z kupcow w broken steel bodajze ma

9. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    miedzianek mam Polską Wersje Językową Fallout 3 a dodatki nie działają w grze PL więc nie mam dodatków a pytam o broń bo nie musze amunicji kupować bo można strzeleć prawie wszystkim a broń podobno jest świetna a pytam bo nie potrafie jej znaleść gre przeszedłem dwa razy i nie wiedziałem jej ale jak poskładam i to będzie ta broń ot będe sie nieżle bawił...
    Życze Miłego grania w Fallout 3...

10. Misiuk

Misiuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
  11. Czech

Czech Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Siedlce
    Tak, ta broń strzela śmieciami (puszki, kartony itd...), schemat broni kup od Moiry w Megatonie koszt ok. 1000 kapsli

12. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    ewentualnie ukradnij;]

Wczytywanie...

Poleć forum