Fallout 3 - Szukam Broni

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wtam mam pytanie o grę Fallout 3 szukam broni i nie moge jej nigdzi znaleść POMOCY.
Słyszałem i widziałem w filmikach że jest broń co można strzelać wszystkim nie tylko zwykłą amunicją ale np: misiem, puszkami, samochodzikiem, narzędziami, bakiem, butelkami, itp i nie moge znaleść tej broni(może ma ktoś tą broń). Wie ktoś może gdzie tą broń moge znaleść w jakim miejscu na mapie leży bądż w jakim pomieszczeniu sie znajduje???


Z Góry Dziękuje za Pomoc...
 

marwol

Użytkownik
Użytkownik
hm.. przyłącze się i zapytam: Skąd mam wziąć jakąkolwiek amunicje w tej grze? Sam początek gry... Kupilem w Megatonie amunicje, ale ta laska co sprzedaje już nie ma. Nigdzie się nie moge ruszyć bo ammo nie mam...
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
Mam tak samo ja marwol - jestem w misji "Water of Life" i mam tyle amunicji co starczy na jednego przeciwnika ;/
 

Czech

Banned
Użytkownik
Wtam mam pytanie o grę Fallout 3 szukam broni i nie moge jej nigdzi znaleść POMOCY.
Słyszałem i widziałem w filmikach że jest broń co można strzelać wszystkim nie tylko zwykłą amunicją ale np: misiem, puszkami, samochodzikiem, narzędziami, bakiem, butelkami, itp i nie moge znaleść tej broni(może ma ktoś tą broń). Wie ktoś może gdzie tą broń moge znaleść w jakim miejscu na mapie leży bądż w jakim pomieszczeniu sie znajduje???


Z Góry Dziękuje za Pomoc...
Kup schemat broni od tej kobiety co dla niej robisz podręcznik przetrwania w Megatonie, potem obok na stole go sobie zrób (części potrzebne do tej broni można od niej kupić).
A co do amunicji, większość sklepikarzy jakąś ma. Jak wykupisz wszystko od nich poczekaj kilka dni to ich zasoby się uzupełnią. Najlepiej używać kilka broni które używają różne ammo. Ja np. mam karabin laserowy, szturmowy, bojowy i pistolet maszynowy.
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czech a czy to jest ta broń co można strzelać wszystkim???
 

ventrue

Użytkownik
Użytkownik
GumiŚ: Tę broń musisz złożyć sobie sam, czytaj ze zrozumieniem...
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
ta bron to 'pakietnica' o ile sie nie myle,trzeba samemu ja zlozyc,jak amsz dodatki to ktorys z kupcow w broken steel bodajze ma
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
miedzianek mam Polską Wersje Językową Fallout 3 a dodatki nie działają w grze PL więc nie mam dodatków a pytam o broń bo nie musze amunicji kupować bo można strzeleć prawie wszystkim a broń podobno jest świetna a pytam bo nie potrafie jej znaleść gre przeszedłem dwa razy i nie wiedziałem jej ale jak poskładam i to będzie ta broń ot będe sie nieżle bawił...
Życze Miłego grania w Fallout 3...
 

Misiuk

Użytkownik
Użytkownik
Ja sobie ostatnio Alien Blastera sprawiłem :p

YouTube - Fallout 3 Alien Blaster

W północo-wschodnia czesc mapy. Reszta tam widać. (Na filmiku)

Odszedłem troche od tematu, ale co tam.

Zobacz temat - Unikalna Broń

tu unikalne i gdzie sa macie ;P
 

Czech

Banned
Użytkownik
Czech a czy to jest ta broń co można strzelać wszystkim???
Tak, ta broń strzela śmieciami (puszki, kartony itd...), schemat broni kup od Moiry w Megatonie koszt ok. 1000 kapsli
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
ewentualnie ukradnij;]
 

Do góry Bottom