1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fallout 3 terminale

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez joka013, Marzec 22, 2009.

1. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    mam problem w F3 bo nie mam zielonego pojęcia jak hackować terminale żeby dostać sie do tych zabezpieczonych, nie umiem tego rozgryźć żeby złamać hasło, pomoże ktoś?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja zawsze zgaduje klikam wszytsko az wejdzie . i tak 3 razy bo za 4 nieudannym blokuje sie całkowicie i znowu wchodze i tak az do skutku. Moze ktos innym przedstawi swoj sposób.

4. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    W F3 hakowanie opiera sie na mniej wiecej takich zasadach.

Załóżmy ze wybieramy z wielu możliwych słowo HACKING.Dostajemy informacje,ze to nie jest prawidłowe hasło,aczkolwiek 3/7 liter jest zgodnych z prawidłowym haslem.Niewiele hasel bedzie zawieralo podobny wykaz liter wiec ansze zadanie jest juz ulatwione.
    Natepnym logicznym wyborem bedzie haslo MELTING-4pierwsze litery sie nie zgadzaja,ale ostatnie 3 sie pokrywaja.Szukaj slow ktore beda zawieraly.
    Jesli po wybraniu hasla HACKING dosatniemy wynik 4/7,powinnismy wyvrac haslo HELPING lub HURTING.
    A jesli wybierzemy slowo HELPING i uzyskamy wynik 0/7,to mamy ulatwione zadanie gdyz wiemy na pewno ajkie litery sie nie powtorza.
    Na poczatku wybierajmy hasla ktore jak najbardziej roznai sie od siebie-zawezi nam to obszar poszukiwan.
    Im wiekszy skill SCIENCE tym mniej zlych hasel nam sie pojawia.
    (Pisalem na przykaldy hasel z jakimi sie spotkalem w F3)

5. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    trochę to czasochłonne ale dzięki ;-)

Wczytywanie...

Poleć forum