Fallout 4 brak języka Polskiego

ham187

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich.
Dzisiaj listonosz przyniósł mi mojego ukochanego Fallouta zainstalowałem odpalam i brak języka Polskiego tylko Angielski dodam że mieszkam w Szwajcarii. Pytanie czy muszę czekać do premiery na aktualizację z językiem Polskim czy o co w tym chodzi inne gry zakupione w Swiss chodzą po Polsku bez problemu z góry dzięki za pomoc.
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Z tego co wyczytałem to będzie wersja PL. Sprawdź czy możesz ją pobrać z Xbox market

Wysłane z mojego D5503
 

ham187

Użytkownik
Użytkownik
Tak wiem ze będzie Polska wersja językowa no i nie można jeszcze pobrać Zamów w ramach przedsprzedaży. Ogólnie grę już uruchomiłem ale mam po Angielsku będę musiał poczekać do premiery.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

ham187

Użytkownik
Użytkownik
Tak wiem ze będzie Polska wersja językowa no i nie można jeszcze pobrać Zamów w ramach przedsprzedaży. Ogólnie grę już uruchomiłem ale mam po Angielsku będę musiał poczekać do premiery.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
No i dupa wersja Angielska nie polecam zakupu gry poza granicami Polski jeżeli komuś zależy na Polskich napisach

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pisałem o tym w temacie o Fallout 4. Taki mały skandal. Właśnie sprawdziłem, że gra zakupiona w PL ma polskie napisy, więc gdzieś na płycie one muszą być.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Pisałem o tym w temacie o Fallout 4. Taki mały skandal. Właśnie sprawdziłem, że gra zakupiona w PL ma polskie napisy, więc gdzieś na płycie one muszą być.
Wersja z plskiej dystrybucji ma polskie napisy wersje z dystrybucji zagranicznej różnią się od wersji polskiej i takowych napisów nie posiadają.
 

sondej1213

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A nie da się z marketu pobrać pakietu językowego jak np. W przypadku wiedźmina? Pytam bo może bd mial fallouta właśnie z zagranicy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie ma takiej możliwości
 

ham187

Użytkownik
Użytkownik
Tez już patrzyłem nie da się póki co mam nadzieje że to się zmieni

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

ham187

Użytkownik
Użytkownik
Wersja z plskiej dystrybucji ma polskie napisy wersje z dystrybucji zagranicznej różnią się od wersji polskiej i takowych napisów nie posiadają.
Need For Speed, Wiedzmin 3, The Crew, Forza Horizont 2, Forza Motorsport 6 wszystko kupione w Swiss i maja Polskie napisy także nie wiem może trzeba jeszcze poczekać na aktualizację do Fallout 4

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odkąd Obox One dostał polską lokalizację każda gra miała conajmniej polskie napisy, bez względu gdzie została zakupiona. Fallout 4 nie powinien być żadnym wyjątkiem. Gdyby cokolwiek wskazywało na to, anulowałbym preorder. W PL gra jest tańsza. No to są jaja. Nigdy więcej.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Sprawdzcie w opcjach moze tam cos jest
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sprawdzcie w opcjach moze tam cos jest
Nic tam nie ma. Na oficjalnej stronie Bethesdy jest wyraźnie napisane, że język PL jest TYLKO z grą kupioną w PL.
 

Melvin.FoX

Użytkownik
Użytkownik
I co faktycznie nie ma polskiego języka? Rozglądam się za używką i widać po samej płycie, która pochodzi z zagranicznej dystrybucji. Sprzedawca twierdzi, że polska wersja jest ale mam obawy przed zakupem :/
 

ham187

Użytkownik
Użytkownik
I co faktycznie nie ma polskiego języka? Rozglądam się za używką i widać po samej płycie, która pochodzi z zagranicznej dystrybucji. Sprzedawca twierdzi, że polska wersja jest ale mam obawy przed zakupem :/
No nie ma kup lepiej w Polsce jeżeli chcesz napisy Pl

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Szybka rada zobacz opakowanie gry na odwrocie jezeli nie masz na kodzie kreskowym nr 5, oraz opisu gry w jezyku angielksim a podnim olskim to nie kupuj bo nie bedzie miała polskich napisów napewno.
W wielu grach pod kodem kreskowym widnieje napis Made in UE a sama cyferka mówi w jaki kraju został wyprodukowany egzemplarz który masz w rękach.
 

Beaverus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szybka rada zobacz opakowanie gry na odwrocie jezeli nie masz na kodzie kreskowym nr 5, oraz opisu gry w jezyku angielksim a podnim olskim to nie kupuj bo nie bedzie miała polskich napisów napewno.
W wielu grach pod kodem kreskowym widnieje napis Made in UE a sama cyferka mówi w jaki kraju został wyprodukowany egzemplarz który masz w rękach.
To w każdej grze jest ten myk z 5 ? Jeżeli kupie inna gre to też mam patrzyc na kod kreskowy żeby wiedzieć czy jest język polski ?
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli gra jest z polskiej dystrybucji i firma która stworzyła grę potwierdza że gra ma j. polski to tak.
To nie jest żaden myk Polska ma nr 5 jako pierwszy numer kodu kreskowego.
Więcej info http://zylla.wipos.p.lodz.pl/ut/barcode/systemkodowy.html oraz http://kodykreskowe.info/
 

grisza44

Świeżak
Świeżak
kupilem gre w empiku pare dni temu na urlopie w polsce. wrocilem do szkocji i instaluje potem gram. miala miec polskie napisy (co jest wyraznie oznaczone na opakowaniu) a tu niestety nie ma opcji zmiany na polski. podejrzewam ze gra sprawdza w ktorym kraju jest xbox ustawiony i tak przydziela jezyk.
zawiodlem sie troszku bo czekalem specjalnie az do polski polece aby miec dodatkowo pl tlumaczenie a tu niewypal. taniej nie bylo tyle ze moglem juz to miec w dniu premiery a nie teraz.
 

MiG25

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A region masz ustawiony na polski ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom